Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 4 nap sportolás elég a...

Heti 4 nap sportolás elég a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

45-60perc, fáradtabb napokon 35p

1200kcalt szoktam enni, néha kevesebbet.



2018. júl. 26. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1200 kalóriát viszel be naponta, akkor sport nélkül is fogysz.
2018. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez kevesnek tunik, hany kg es milyen magas vagy?
2018. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
65kg 150 cm
2018. júl. 27. 15:26
 4/7 anonim válasza:

Elég. Mióta csinálod?

Én egy év alatt fogytam 9 kg-mot.

Szimplán nem nasiztam(heti 1x ez megengedhető) és kevesebbet ettem a szokásos adagnál. Bár kifejezetten nem voltam hályas. Most 160cm és 55kg vagyok.Azota sokkal jobb nem eszek sokat ritkán nasizom. Én pl észre sem vettem, hogy eltelt ez az egy év, ráadásul lassan fogytam így lassan hozok vissza, de azt már nem engedem meg magamnak.

2018. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. :) Július 25.-én kezdtem el az egészet, július 31.-én leálltam vele 2 hétig mert fogszabályzó miatt elég kellemetlenül éreztem magam, harapás emelőt is kaptam, szóval hólyagos volt a nyelvem is, enni nemtudtam ezáltal nem volt energiám mozogni. :D Most 2napja pedig újra neki kezdtem, igazából nem vettem észre a fogyást, ha megkérdezem az anyukámat hogy fogytam e azt válaszolja igen, dehát.. mivel az anyám kétlem hogy nemet mondana :DDD Szóval úgy vagyok vele, hogy most újra kezdem az egészet, de elsőnek lemérem magam :) kicsit hosszú lett
2018. aug. 15. 20:25
 6/7 anonim válasza:

4. Válaszoló vagyok.

Maradjon meg benned ez az elszántság, szurkolok, hogy sikerüljön! Te meg majd úgy is látni fogod magadon az eredményt és más is fogja látni. Eljutsz majd odáig, hogy nem neked kell megkérdeznéd, hogy látszik e hogy fogy tál, hanem mások fognak rákérdezni.

2018. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esett amit írtál!!!!
2018. aug. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!