Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Muay-thai mennyire jó az erő...

Muay-thai mennyire jó az erő és az állóképesség növelésére?

Figyelt kérdés

Első sorban engem az egészségem érdekel. Az önvédelem az egy plusz hozzá nekem.

Az érdekel, hogy mennyi időt fordítanak az erősítésre és az állóképességük fejlesztésére heti 3 edzés alatt? Milyen erősítő gyakorlatok vannak? Húzódzkodnak, edzenek-e lábra, miket csinálnak? Más küzdősporthoz képest nekik milyen a kondijuk, erősek? Nem akarok kondit. Csoportos foglalkozást ezért akarok küzdősportot, meg ahol van egy jó edző aki ért is hozzá.

Tudom, hogy nem értelmes de, hogy sok fekvőt letudnak nyomni meg ilyenek.



2018. aug. 4. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Ökölvívásra menj. Egyszerűbb és mozgékonyabb stílus, valamint jóval jobban ütnek és mivel mozgékonyabbak, gyorsabban fejlődik az állóképességed. 2 év után lenézhetsz Muay Thaira és megtanulhatod azt is. De elsőnek mindenképpen a Boxot ajánlom.


👊

2018. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén az ökölvívás nem az én világom. Jó csak sose kötött le mint sport.
2018. aug. 6. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ezt az adott helyen kérdezd meg, menj el egy edzésre. Mindenhol más. Edzőtől függ részben. Mi erősítünk is, technika elsajátítása , stb stb.
2018. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként az első válaszolónak nincsen igaza szerintem. Ha valaki a későbbiekben is muay thai-al szeretne foglalkozni akkor azt kezdje el, a boxnál teljesen máshogy van minden, nem mindegy a testsúly áthelyezés is , és össze lehet könnyen keverni a kettőt! 🙂 ettől függetlenül kipróbálhatod mindkettőt
2018. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ricsi74zhf ***** válasza:
THAI BOX EGYBŐL!!!!
2018. szept. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!