Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, nem mindig...

Fogyni szeretnék, nem mindig tudok bevinni elegendő fehérjét arra gondoltam veszek fehérjeport, szerintetek? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogyáskor nem célszerű magas kalóriatartalmú dolgokat enni. A fehérjepor pl ilyen. Ráadásul a legtöbb nem is finom.

Miket szoktál enni? Mennyi fehérjét szeretnél enni naponta, és mennyi szokott sikerülni?

Ha én fogyókúráznék, akkor inkább megpróbálnék több magas fehérjetartalmú (rendes) ételt enni. Húsok, hüvelyesek (bab, sárgaborsó), bulgur, stb

De ha fehérjeport szeretnél venni, akkor az sem rossz, csak én diétánál éhesnek szoktam magam érezni, ha csak shake-t iszom.

Bármelyik fehérjepor megteszi. Én most rizs és borsó fehérjét eszek/iszok. Ha bírod a tejet, akkor tejsavó fehérjét is vehetsz, nem kell, hogy márkás cucc legyen.

2018. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit és aerob/kardió mozgás . Ha edzel és nem szeretnél izomból is veszteni akkor is javasolt egy szálkásító étrend . A ch-t ( szénhidrátot ) próbáld csökkenteni úgy hogy kb heti fél kiló fogyást eredményezzen . Ha nem tudod bevinni a megfelelő mennyiséget akkor igen érdemes venned valamilyen kieg-et amivel pótolhatod . A tejsavó lenne számodra szerintem a legideálisabb
2018. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül szinte mindegy, mindegyik cégnek jó cuccai vannak:

[link]

[link]

[link]

2018. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aptonia lean proteine azt olvastam ez direkt fogyni vágyoknak van, ez mennyire igaz?
2018. aug. 14. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. A fehérje az fehérje. Aminek 80+ százaléka fehérje, az jó. (min 80g fehérje/100g)
2018. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a Biotech USA termékeit szeretem, mert van belőle több íz is. A sütis pl nagyon finom
2019. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!