Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úgy felhúz a bizalmatlanság,...

Úgy felhúz a bizalmatlanság, nem értem, miért akarna bárki is a jófogáson egy szuper új, csak próbált cipőt eladni kevesebb mint fele áráért?

Figyelt kérdés

Eredeti ár: 56.000ft

Értékesítési ár: 22.000ft


Most mi ennek az érteleme?


Meg sem próbálja mondjuk 40-ért adni, hivatkozva az új állapotára, nem, máris kevesebb mint fele áráért egy 2018 as, még mindig ritkaszámba menő Ah Vapormax cipőt ilyen olcsón meg lehet venni a jófogáson?



Melyik embernek nem lenne bizalmatlansága efelől?



2018. aug. 17. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossz topic ba irtál

Amugy meg lehet csak gyorsan túl akar adni rajta vagy nincs tisztában az árakkal (sosr hallottam meg ilyen cipőmárkarol)

2018. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert használt cipőt venni elég gázos dolog (én soha nem tenném), erős árengedmény kell ahhoz, hogy kelendő legyen.
2018. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, "kicsiben" már én is csináltam ilyet. 15 000ft- os, vadonatúj cipőt adtam el így 6000ft- ért. Igaz, először kicsit többért próbáltam, de ennyiért "ment el". Talán ő is próbálta mar máskor/máshol többért, sikertelenül.
2018. aug. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy az is lehet, hogy sürgősen pénzre van szüksége. A cipő meg amúgy sem az az "árucikk", ami kelendő lenne a jófogashoz hasonló oldalakon. Legfeljebb akkor, ha valóban "jó fogás".
2018. aug. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Negyed otod áron szoktam a jofogason az új vagy majdnem új ruháimat eladni. Zara H&M és társai... ennyiért lehet ha nem akarom hónapokig árulni.

7995 Ft-os zara ruhát 2000 Ft-ért adtam el pár napja. Teljesen új és idei kollekció. Szerinted mennyiert kellene? 55 ezres cipő 40ert nem kellene de 20ert talán. Talán! Postázva annyiért sem mert nem tudom megnezni tényleg új állapotú e.

2018. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!