Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SRS Silverback A1 mit lehet...

SRS Silverback A1 mit lehet róla tudni?

Figyelt kérdés

Sok jó videót láttam róla ahol 140méterre lőnek vele célba meg játékokon is 100re oldalszélben gyönyörű találatokat adnak le vele ez szép és jó csak sajna az én sovány angoltudásom nem tudja leszürni hogy ezekben a videókban szerepelt SRS az gyári e vagy szét tuningolt.. Találtam egy magyar oldalt ahol nagyon keveset írnak róla, a pontosságát lőtávját nem is minősítik. Nagyon tetszik hogy a gyártanak belőle balkezest is. Akinek volt van vagy ismerős kezében látott már ilyen tipusú fegyvert, tudna e mesélni nekem róla, hogy gyári állapotában mit produkál?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. aug. 30. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
drága és rohadt jó gyárilag egy madbull csőre cseréld a gyárit viszont. Nézz vidit airsoft cammantől
2018. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!