Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek 3 egész tojás + 2...

Szerintetek 3 egész tojás + 2 fehérje rántottának sok? Van, hogy 4 plusz fehérjét is beleteszek.

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez azért eléggé ember- és étrendfüggő. Van, aki egy étkezésre 200 kcalt eszik s van, aki 4000 kcalt. A makróink sem egyformák.

Bár a fenti étel igazán kicsike (az én szemszögemből, van, akinek ez már sok), simán fér akár kis kalóriás szálkásításba is, tetszőleges épeszű makrókkal, de persze nem mindenkinek ideális, egyeseket nem laktat jól a tojás, ez ritka lehet, de létezik. Egyesek pedig nem tartanak egészségesnek ennyit. Ha neked az a jó s belefér a napodba, szerintem ehetsz jóval nagyobb rántottákat is, neked kell tudnod, hogy ez rendben van-e számodra. Ott már gond lehet a túlzott fehérjebevitellel vagy a tápanyagbevitellel, de a fenti méretű rántotta általában még nem vészes. De ez a többi tényezőn múlik, amiket nem ismerek.


Nekem magamnak 6 tojás + 6 tojássárgája (sok zöldséggel :D) is teljesen aranyos rántottának tűnik, ha épp nagyon szeretnék rántottát enni (én ilyen aránnyal szeretem, fehérjedúsan a főtt tojásokat eszem). Tökéletes a diétámhoz, gyors, egyszerű, finom... Napi kevés kalóriában élvezetesen jóllakni nekem nem megy akármivel, de a tojás sokat segít.


Úgyhogy erre nem lehet válaszolni, hisz kinek mi a sok.

2018. szept. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!