Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van mindenki kiadva...

Miért van mindenki kiadva ezen az egész étrend témán?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azzal szembesülök, hogy a családban egyszer szüleim, máskor testvérem, stb. elkezd momdani valamit, hogy ez az étrend nem jó, meg így, meg úgy. :D (Kicsit már kezdek kiégni ezen komolyan.)

Ma például édesanyám elkezdi sorolni, hogy "ez meg ez is mondta, meg én is hallottam a TV-ben, hogy ez az egyoldalú táplálkozás nem egészséges, tönkretesszük magunkat, élelmiszer allergiánk lesz a sok fehérjétől és ezt edzők és orvosok mondták" és még sorolhatnám.

Csak szerintem élünk sokkal egészségesebben, mint az átlag ember?

Nem eszünk gyorskaját, vagy csak ritkán, ez csak egy példa.

Szárnyasokat, marhát eszünk. Rizst, teljes kiörlésű tésztát, krumplit, zabpelyhet fogyasztunk szénhidrátként.

Tojás is ott van a repertoárban.

Meg a szervezetnek kell a sok ch, meg fehérje, zsír, sportolók vagyunk.

Egyszóval szerintem sokkal egészségesebben élünk, mint az átlagember, ezért ők elkezdenek minket piszkálni, de mi semmi rosszat nem mondunk rájuk.

Nem hallottam, hogy az edzők/orvosok tényleg mit mondtak, csak másodkézből, szóval minimális ferdítés lehet a dologban.

Valószínűleg a sok csicsk# irigy ránk, hogy mi képesek vagyunk így étkezni, és ezzel próbálják kompenzálni, hogy pont mi nem csináljuk jól.(Persze nem teljesen helyes, de akkor is jobb, mint ahogy az álag ember eszik.)

Nektek mi a véleményetek erről?



2018. jan. 8. 20:45
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
Mert hülyèk velem is ez volt de nem èrdekelnek
2018. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szintúgy, gondolj bele a Föld 25-35%-a kövér ember - túlsúlyos, nem mindenkinek sikerül ezt betartani nem véletlenül.
2018. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, amikor naponta, NAPONTA megittam egy monstert, ami fél liter a lehető legrosszabb "innivalóból", senki nem szólt egy kva szót sem. Se a chipsezésre, se a gumicukorra. Én imádtam ezeket, tömtem magamba, meg is lett az eredménye, aztán teltek az évek, az átalakulásom alatt nem volt egy rossz szó arra, hogy étkezem, de most, akik nem tudják min mentem át folyamatosan lökik a hülyeséget.

Valamiért mindenki aki irigykedik egyből azzal próbálja menteni magát, vagy kifogást keresni, hogy izmosnak lenni nem egészséges.

Egy idő után lexarod. :)

2018. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az egészségesen élő embereket, majd az idő igazolja.

Az általuk helyesnek hitt életmódot akarják rád erőltetni, mert ők nem ismernek mást, vagy csak elzárkóznak a változás elől. Remélhetőleg idővel ők is változtatnak a nézetükön,a TV-ből meg amúgy sem kell minden elhinni. Az igaz hogy az egyoldalú táplálkozás nem egészséges, de csomó más ételből is be lehet vinni a kellő tápanyagokat, nem kell ugyan azt enni.

2018. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit a 3. hozzászóló ír, azt már mástól is hallottam, csak durvábban. Volt egy fickó, aki erősen elhízottra ette magát mindenféle szokásos vacakkal, de a többi embernek a szeme se rebbent. Megváltoztatta az életmódját, szépen fogy, jól érzi magát... S aki addig egy szót se szólt, az rátámad, hogy megöli magát, így rossz ez meg úgy... Ha idiótán eszel, mint sok átlagember, az megszokott, az jó...

Sok ember sajna ilyen, nem érdemes velük foglalkozni.


A sok fehérje valóban egészségtelen. De gondolom, nem eszel túl sok fehérjét, ezt meg is mondhatod nekik. Bár nem hiszem, hogy meggyőzöd őket.

S megkérdezheted, mi a nem egyoldalú táplálkozás szerinte? Ha sütit is eszel a fehérje/zöldség/összetett ch mellé? Vagy mi? De megkérdezheted, milyen esszenciális tápanyagot nem viszel be szerinte. De általában kár a gőzért.

2018. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

MErt barmok, azért.

Aki látta rajtam a fejlődést, akár nagyon közeli rokonok, mindenki csak lebeszélni akar az edzésről. "Mikor hagyod már abba?" "Nem elég még?" "Ez már túl sok." "Tönkre teszed magad." Olyan emberek mondják, akik tényleg szeretnek. Abszúrd. Azért sportol az ember, hogy egészséges legyen, egy ok a sok közül és pont a szerettei akarják lebeszélni. Számukra az egyoldalú táplálkozás a napi 5-6 féle kaját jelenti, miközben megcsinálnak egy fazék pörköltet és eszik 2-3 napig, de igen, te nem étkezel változatosan. (Zab, tojás, túró, fehérjepor, hús, zöldség stb stb sőt, megeszek én mindent, a makrókat számolom és kalóriát.)

Soha sem fogom megérteni ezt. De nem is akarom, én úgy élek, ahogy nekem jól esik, mondhat bárki bármit.

2018. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, azért, akik csak csirke rizs ződséget esznek az elég unalmas és szar.
2018. jan. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Egyszóval szerintem sokkal egészségesebben élünk, mint az átlagember, ezért ők elkezdenek minket piszkálni, de mi semmi rosszat nem mondunk rájuk."


Rátapintottál a lényegre. A legtöbb ember az emberi kapcsolatokat dominanciaharcként kezeli. Ennek nem kéne így lenni, de ez nem egy tudatos dolog és a legtöbb embernek nagyon alacsony a tudatossága. Vagyis ez egyáltalán nem úgy működik, hogy ha te nem mondasz rosszat rájuk, akkor ők sem, ha meg rosszat mondasz akkor ők is. Ha szubmisszív vagy akkor azt sokan kiszagolják és egyből ledominálnak. Tanuld meg TE dominálni őket. Ha valakit nem tudsz, vagy ha nem egyszerűen akarsz felülni a p*csméregetésnek, én akkor is azt javaslom, hogy aki beszól azzal legyél arrogáns és küld el a jó büdös pcsába.

2018. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mit mondanak olyan emberek, akik nem értenek hozzá?
2018. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!