Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futás/kocogás milyen izmokra...

A futás/kocogás milyen izmokra van leginkább hatással?

Figyelt kérdés

Elsőre buta kérdésnek tűnik,de szeretném azért tapasztaltak véleményét kérni.Most szeretném "felváltani" a jelenlegi edzésemet,ami 9 testrészre terjed ki..Súlyzóval,koncentrált gyakorlatokkal.

A leginkább arra irányul a kérdés,hogy a felsőtest mennyire van igénybe véve?Hát,kar,has,mell..Mert ezekre is edzek,de lehet a futás mellett nem hagyhatom el,mert ugye az inkább az alsó testet mozgatja jobban.Köszönöm ha írtok :))



2018. szept. 20. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Na nem versenyszeruen űzöd hogy mindennap sokat futsz akkor semmi változás nem fogsz elerni ha a felsotest izomzatát nézed max fogyni fogsz egy kicsit


Nekem a combombol sikerült fogyni a nyáron onnan ment le szemmel látható zsír

2018. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ááá,eccerű emberke vagyok,nem versenyek,csak egész nap ülök a varrógép előtt,így muszáj valamit..

Az se baj ha zsír megy le van...és mindig has,fenék,belső combra megy..a karom vékony...onnan nem tudok fogyni...

Most voltam amúgy,de mivel a lábam már edzett meg se érezte,de a tüdőm...tragédia,20 percet bírtam...többszöri sétával...

Pedig gondoltam megfigyelem első alkalommal hogy hol lesz izomlázam,de így nem fog összejönni..

2018. szept. 20. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!