Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltolni a besavas...

Hogyan tudom eltolni a besavasodas idejét?

Figyelt kérdés
Nalam leginkabb fekvotamasznal nyilvanul meg ez a problema illetve olyan gyakorlatoknal, ahol az izmaim hosszabb idon keresztul vannak terhelve.. Ez termeszetesen egy normalis dolog, csak erdekelne, hogy megis hogyan tudnam kitolni a hataraimat? Nekem sajnos mar 20-25 fekvonel jon az égő érzés (ha szélesen csinalom), viszont baratomnak sokkal kesobb ezaltal o tovabb is birja.. Mit javasoltok?

2018. szept. 24. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

BCCA, glutamin, edzés előtt, közben, c-vitamin, Ca-Mg edzés előtt.

NO fokozó.

2018. szept. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gratulálok az elsőnek.. tapsot érdemel

minél több fekvőtámaszt fogsz megcsinálni, annál jobban hozzászokik az izmod a terheléshez, ezáltal az izmok is tovább bírják majd

ha kitartóan fekvőtámaszozol, akkor olyan is lesz hogy 100 fekvőtámaszt is megtudsz csinálni, és nem fogod megérezni a savasodást

2018. szept. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon okosnak hiszed magad, de ez tapasztalat.

Nincs összefüggés az edzettség, az erő és a savasodás közt.

Ellenben kialvatlanság, rosszabb kajálás, PMS, menstruáció között igen.

Sőt van amikor semmi magyarázat nincs rá és érzed.

Izomláz dettó.

2018. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Ja, elfelejtettem a beta-alanint!
2018. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, de inkabb maradnek a termeszetes megoldasnal, mivel versenysporthoz nem igazan passzol a szerek hasznalata😅 (marmint szamomra). Igen, a sok edzes megoldas lehet, viszont nekem ez allando dolog sajnos... 60-70 fekvo megy de utana mar halal pedig sokat edzem, plane nyaron ,es az izmaim hosszan tarto terhelest kapnak ( evezek ). Lehetseges, hogy a vitaminok bevitele is kozre jatszik, illetve a kipihentsegi szint.. Meg azon gondolkoztam, hogy lehet az izmaim kototsegevel van a problema, nem tudom.. Az lesz a legjobb, ha kikiserletezem😅
2018. szept. 24. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!