Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Le tudok fogyni ezzel a...

Le tudok fogyni ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha minden 2. nap elmegyek futni, és minden este csinálok 40 perces kazettás edzést csinálok akkor mennyit adhatok le jövő Májusig? Most vagyok 80 kg és 170 cm . Enni reggelire vajas pirítóst, valami zöldséget, és inni kakaót szoktam. Iskolában ebédelek. Vacsorára meg mindig változó. Általában gabona pelyhet eszek tejjel, vagy joghurtot. Szerintetek sikerül lefogynom 55 kilóra? Légyszi, ne durván fogalmazzatok! Válaszokat előre is köszi^^

2018. nov. 18. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Vajas pirítós helyett korpás zsömléből, sonkából és paprikából szendvics, kakaó helyett tea. Gabonapelyhet felejtsd el, helyette zabkása, vízzel főzve. Sovány hús, zöldség, saláta ebédre, vagy vacsorára. Heti négy edzés elég, hogy tudj pihenni is.
2018. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a tanácsokat, csak az egyelten dolog amin nem tudok változtatni, az az ebéd. A többit betartom. És még egy kérdés, szerinted sikerülhet?
2018. nov. 18. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:

A tej tele van cukorral. A legtöbb joghurt is. Ezeket hagyd el. A gabonapehely nem tudom milyen, de esélyesen az is. (Dobozát megnézed és rajta van.)


Szerinted ha vacsorára cukrot eszel cukorral és cukorral, az mennyire tesz jót neked?

2018. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne csak szénhidrátot egyél szénhidráttal (s egy kis zsírral), az ebédedben nem lehet elég fehérje egész napra (jó, van a felsorolt ételeidben fehérje, de nagyon kevés).


Nem derült ki, 1 vagy 20 km-t futsz, de a válaszom ugyanaz: ha kalóriadeficitben vagy, fogysz, ha többletben, bizonyára hízol. Nincs olyan, hogy ha valaki fut, akkor tuti lefogy. Egy csomó ember fut évtizedek óta, egyes ultramaratonisták akár napi egy maratonnyit és nem fogynak versenyeken kívül. Nyilván megfelelően kell enni a fogyáshoz. Hosszabb futás azért sokaknál nagyban megkönnyíti a kalóriadeficit elérését, ez tény. Nem rossz az ötleted, de figyelj oda az étrendre jobban. Nem baj, hogy az ebéd fix, de reggelire és vacsorára is egyél valami jó kis fehérjeforrást, a zöldség teljesen jó... Szinte bármi beleférhet pluszban, de a fehérje nagyon kell, fogyáskor különösen veszélybe kerülhetnek a költséges izmok, pedig azokat nem akarod lefogyni.

2018. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Uuu ez nagyon tartalmas válasz volt:0 Köszii^^ Amúgy minden alkalommal 2 perccel növelem az időt (mert időre futok) előzőleg 18 percet futottam, és kb. két és fél kilométert tehettem meg. És még azt szeretném kérdezni, hogy tudsz olyan ételeket mondani amiben sok fehérje van, és nem tojás? (Elég érzékeny sajnos a nyomrom rá, ezért nem eszek túl gyakran)
2018. nov. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!