Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme táncsuliba kezdeni...

Van értelme táncsuliba kezdeni járni, ha semmi érzékem?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen is csak inkább szégyellem magam, ha nincs bennem ital, nem merek mozogni igazán, meg ha próbáltam is már nagyon béna vagyok, semmi érzékem hozzá hogy mikor hol melyik testrészemet kéne mozgatnom hogy ne úgy nézzek ki mint egy vergődő hal. :D

Van pesten tánc suli (Oktogon), ahol olyan táncórára is lehet mint jazz funk, mint amit klippekben táncolnak, de nem tudom hogy van e értelme, tudnak e segíteni rajtam, nem röhögnek e ki, hogy nem úgy megyek oda hogy van érzékem hozzá.

:/

https://www.youtube.com/watch?v=5egl3lfP5HY

Ilyen táncstílusra gondolok, igen tudom ez nem egyik napról a másikra megy, az illető profi, de legalább az alapokat elsajátítani, azt sem tudom hogy lehet mozgatni a csípőm. XD


2018. dec. 8. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne döntsd el előre, hogy nincs érzéked. Egy jó tanár képes megtanítani az alapokra, ott meg ki fog derülni, mennyire van érzéked. És ha nincs, akkor is csinálhatod, csak a mozgás öröméért.
2018. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Koreográfiát mindenki el tud sajátítani. Illetve vannak sablon mozdulatok, amiket aztán egymás után tetszés szerint pakolhatsz végül megtalálod a stílusod és jól is fog kinézni. Hajrá
2018. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!