Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elkezdeni a...

Hogyan tudnám elkezdeni a fogyást?

Figyelt kérdés

188 cm, 110 kg vagyok. Leginkább has, mellről szeretnék fogyni, ott rakódott le a legtöbb zsír. Genetikailag örököltem a hajlamos hízást, hirtelen híztam, sportolni nem járok, és szeretnék változtatni rajta.

Oxigénhiányos is vagyok, hamar kifulladok.

Milyen tanácsot tudtok adni, és hogyan kezdjem el a fogyást?

Kb. 2200-2500 kalória jut a szervezetembe naponta. 2 liter vizet iszok egy nap, nyáron kétszer többet.

És kenyérfüggő is vagyok sajnos.



2018. dec. 13. 17:20
 1/3 A kérdező kommentje:
16F vagyok
2018. dec. 13. 17:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Helyi zsírégetés nem létezik , tehát nem szabhatod meg honnan fogyj . Csökkentsd a bevitt kalóriák számát ( változtass az étkezéseden . És laza aerob edzés az elején . Séta , ha tudsz akkor kicsit gyorsabb tempóban . Úszás , bringa . De figyelj arra hogy ne hajtsd túl magad . Mégjobb lenne ha egy orvossal is beszélnél mit ajánl ő számodra .
2018. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Spininget tudom ajánlani nekem is bevált!
2018. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!