Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam újra az...

Hogy vegyem rá magam újra az edzésre?

Figyelt kérdés

Tavaly kicsivel több, mint másfél hónapig jártam edző terembe, aztán ért ez egy sérülés és nem mentem már vissza. Rosszul éreztem magam igazából végig, bámultak a 15-25 közötti fiúk (nem mind, de nagy részt igen), maga a mozgás sem tett túl boldoggá, de mindig megcsinaltam amit kellett, minden második gyakorlatnál valaki odajött, hogy mikor végzek már, mert kéne neki a gép stb., nagyon nem volt jó.

Otthoni edzésnél mindig ellustulok, nincs nyomás, hogy megvettem a bérletet már, akkor bizony eljárok, nincs az, hogy más is lát, ott van mellettem, szoval nem "csalom" el a nem szeretem gyakorlatok végét. Csak női terem azért nem jöhet szóba, mert aki segített nekem az edzésben ő férfi és szükségem lenne a segítségére még mindig.


2018. dec. 30. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem ég a tűz benned, ill ha van is egy kicsi és nem úgy táplálod akkor értelme sincs.

Én otthon szerettem edzeni, voltam terembe is de nem volt jó, nem szerettem mert nekem szűkös volt az idő.

Itthon benyomtam azt a zenét amiket szerettem, ott meg nem, és keményen nyomtam az edzést. 42ff

2018. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Motiváció nélkül nem fog menni.
2018. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Whitewolf19 ***** válasza:

Fel kellene tenni a kérdést magadnak.. szereted az ilyen jelegű edzést vagy sem. Sok más sport is van.. nem muszáj feltétlenül mindenkinek edzőterembe járni.

Szerintem a hozzáállásod nem megfelelő, mivel magad is oda írtad.. ellustulod és csak más figyelme segít abban, hogy tudd folytatni.


Azzal meg ne foglalkozz.. ha oda jön más, vagy beszáll vagy megvár.

Szóval azt tanácsolom, próbálj ki mást is.. találd meg a legmegfelelőbb mozgásfajtát.. és ne mások, hanem magad miatt.

Nekem is ki kellett próbálni a labdajátékok világát, a küzdősportot.. mire kikötöttem a testedzés mellett. (Terem és azon kívül egyaránt vegyítve). Hiszen nem csak egy út van...

Sok sikert kívánok!


F/23

2018. dec. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!