Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Rendeltem egy ellipszis trénert. Hogyan, mikor edzek vele?

Mármint úgy èrtem hogy eddig nem mozogtam semmit, csak napi 1 órát sétáltam. Erőnlétem nulla.

Hogyan kezdjem az edzést? Először csak néhány perc amennyit birok, vagy erőltessem meg magam és csinájak meg 30-40 percet? Első nap után hàny napot pihenjek? Hogyan szoktassam hozzá a szervezetem az edzéshez?

Egyébként azért vettem hogy fogyjak kb 10-15 kg-t. Most 75 kg vagyok.

22L

jan. 14. 20:44  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Napi 3-3,5 óra eliptikus trénerezés sok?
Elipszis trénerről mi a véleményetek? Bővebben lent.
Fáj a lábam ellipszis tréner után, mitől lehet?
Milyen sportnak felel meg az ellipszis tréner?
Ellipszis tréneren mekkora pulzust célszerű elérni? Nem fogyás, hanem egészségmegőrzés, állóképesség növelése.
Beruháztam egy Fas club smile prostar asztalra, véleményeteket kérném róla illetve amit adtak mellé labdát iszonyatosan csúszik, nem lehet lefogni rendesen, rendeltem itsf...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!