Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom magam rávenni...

Miért nem tudom magam rávenni a sportra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Többször nekiálltam diétázni volt hogy régen edzettem is, de sajnos nem tudom magam újra rávenni még a szobabiciklizésre sem...kérlek segítsetek
2019. febr. 1. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nincs motivációd, kitartásod. Tűzz ki egy célt. Pl.: leadok 5 kilót májusig. Írd ki látható helyre. Talán segíteni fog.
2019. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert lusta vagy :-)


És ezt nem bántásból írom, magamból indulok ki :-) Én is az vagyok (voltam)


Én úgy vettem rá magam, hogy először is kerestem egy barátnőt, és megbeszéltük, hogy másnap irány az edzőterem, nincs kifogás.

Nagyon nem volt kedvem menni, de megbeszéltük, tehát muszáj volt. Aztán, amikor már bent voltunk, akkor az ott dolgozók segítettek. Nem edzettünk sokat, mert kezdők voltunk, de edzés után én nagyon jól éreztem magam. az a jóleső fáradtság.

Még aznap fixáltuk a következő időpontot. 1 nap pihenő, és utána tali ott a teremben.

Most már eljutottam odáig, hogy egyedül is megmozdulok, nem vagyok elveszve, sőt, betervezem a napjaimba, és most már sokszor alig várom, hogy mehessek edzeni.


Menni fog neked is, csak határozd el magad, tervezd be a napodba, és ne legyen kifogás.

2019. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!