Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jobb fenekem?...

Hogyan lehetne jobb fenekem? Edzedjek rá?

Figyelt kérdés
Eleve nem néz ki rosszul. Nadrágba nagyon is szép. De alsó nemübe azért más.Szeretnék rá edzeni de félek, hogy elveszítem a méretét.Meg amúgy kicsikét narancsbőrös.

2019. febr. 1. 13:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Na remek, veéletlenük a kultúra kategóriába tettem
2019. febr. 1. 13:42
 2/6 Gyépésmérnök válasza:
Teremben guggolj, egyre nagyobb súlyokkal terhelve, meg végezz kitöréseket. De a felsőtested se hanyagold el.
2019. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem lesz kissebb tőle?
2019. febr. 1. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha edzel rá, erősödni fog a farizmod. Nem lesz kisebb. De sokkal formásabb, feszesebb, tónusosabb. Kezdd akkora súllyal, amivel szabályosan tudsz guggolni. El kellene jutni addig, hogy legalább a testsúlyoddal guggolsz.
2019. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy sajat testsullyal tudj gugolni... ha tudnal az azt jelenteninh baromi izmos a combod ami szerintem nem all jol a noknek.

Keves sulyal is lehet gugolni csak area figyeljnh szabalyosan csinalod. Pucsitani kell kozben, ters nem mehet a labfej ele, hasat behuzva tartani, hat egyenes.

2019. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😊💪
2019. febr. 2. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!