Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miben menjek futni hidegebb...

Miben menjek futni hidegebb időben?

Figyelt kérdés
néha esténként lemennék futni, de nem tudom, hogy miben menjek... röplabdázom, ezért legtöbbször bő pólóban és kisgatyában röpizem és tesizem, de hidegebb időben ez nem biztos, hogy jó választás lenne futáshoz... nem szeretnék semmilyen futógatyát vetetni a szüleimmel... és ha pulcsit vinnék futáshoz, biztos kimelegednék benne, de nem tudnám hova letenni... ti hogy csináljátok?
2008. nov. 8. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Csak a melegítőt tudom mondani de azt nem szabad levenni, mert úgy megfázol hogy öröm lesz nézni.
2008. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
öröm lesz nézni egy megfázást?:) ilyet valahogy nem tudok elképzelni, hacsak nem negatív megfázásról van szó...
2008. nov. 8. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

én reggel megyek futni hétvégenként (hétköznap este), reggelente egy háromnegyedes póló számomra tökéletes. plussz melegítő naci.

este pedig hosszú pulcsi plussz melegítő naci. :)

2008. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
csak akartam irni valami szép hasonlatot:D
2008. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

hát... igen találó lett a hasonlat:D

nem tudtok valami jó futóhelyet? gondoltam pl. a Margitszigetre, de most hévvezzek ki melegítőben és haza izzadtan?

2008. nov. 8. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Futni bárhol lehet belvárosban is, bár nem a legjobb. Környéken mondjuk valami parkba.
2008. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Biciklis nadrag, polo, hazafelere pedig egy puli, amit futas kozben koss a derekadra. Persze hogy izzadtan hevezz haza, miert mi van ebben kulonleges? Ne nezz senkire! Ez a te eleted, es a te egeszseged!Jo futast!
2008. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!