Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ékcsont, Sajkacsont, Köbcsont...

Ékcsont, Sajkacsont, Köbcsont fájdalom mennyire komoly?

Figyelt kérdés

Először is hogy kicsit képben legyünk hogy miről beszélek:

[link]


- Ennek van köze a sérüléshez, vagy ez úgynevezett mikro sérülés?

- Ha úgymond komoly, akkor mennyit kell "kihagynom",és hogyan tudnám házilag megoldani a problémát?


* Korábban Decemberben egész hónapban, 30-40 percet futottam folyamatosan, ott nem éreztem annyira fájdalmat inkább izom fájdalom volt jellemző..

* Január 15 után teljesen abba hagytam ugyan is, elkezdődött az iskola igy kevés időm volt elmenni futni, ez az idő alatt Pénteken és Szombaton,Vasárnap mentem futni ugyan azon a pályán (30-40p)

* Iskola előtt átlagban ~ 40 percet edzek, ami ilyen láb,has,fej,kar,gugolás stb.. És ott mikor emeltem a lábam éreztem hogy fáj a jobb lábam..


/ Először "izomláznak" indult, de minap miután fájos lábbal elmentem focizni igy a bal lábam is elkapta..

/ Jelenleg be van kötve, és erősen meg van húzva ez mennyire ajánlott?

/ Alig birok menni..



2019. febr. 20. 20:50
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt nem irtam, 16 éves vagyok fiú..

Mikor ugrálok akkor hangosan ropognak, nos?

2019. febr. 20. 20:52
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Alig bírsz menni. Mi tart vissza attól, hogy megmutasd orvosnak? Honnan tudná itt bárki is látatlanban, hogy mennyire komoly? Addig is pihentesd, de mielőbb orvos.
2019. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!