Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3km futás 16 perc alatt 35...

3km futás 16 perc alatt 35 éves nőnek 2-7kg súlyfelesleggel kielégítő eredménynek számít?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan 3.08km, és kerek 16 perc.

Tavaly júniusban kezdtem el futni, 5x egy héten volt az átlagom, de sajnos az utóbbi 2 hónapban visszaestem 3-4 alkalomra. Mostanában örülök, ha van időm 6km-t futni. Nagyon ritka mostanában, hogy tudtam 10km-t futni, de ahogy jön a jobb idő és nem sötétedik olyan korán, el tudok menni.

2 gyerek és munka mellett-igaz, csak 4 órában dolgozok, de a nap közepén, elég nehéz volt a télen eljárni futni.

A legjobb időm egyébként 15:35.


2019. febr. 25. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Átlagos/kezdő szint.
2019. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak az számít, hogy minél gyorsabban lefusd a távot, az edzettség és kalóriaégetés foka lényegtelen, akkor nem rossz, én 20 perc alatt futok le kb. 3 km-t (amúgy 8 km-t szoktam futni).
2019. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!