Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás után mikor szabad enni?

Futás után mikor szabad enni?

Figyelt kérdés
Hallottam olyan hogy várjak 1 órát, de vannak akik azt mondják, hogy 1 órán belül egyek. (Fogyni szeretnék, szóval inkább csak kocogok.)

2019. márc. 9. 21:07
 1/4 idigo válasza:

Nem tudom milyen megeröltetö a kocogasod de sztem azt mindenkepp vard meg mig a szivveresed "alapjaratra" all.Ehhez biztos nem kell egy ora. Folyadekot vihetsz be lassan fokozatosan mert az kell a jo anyagcserehez. Fontosabb inkabb hogy milyen jellegü eteleket eszel. Ha fogyni akarsz arra kell inkabb odafigyelni,hogy:" mit , mikor es hanyszor" .

ui.: Az "egy ora" inkabb konditermi mitosz, amit mar egyre többen tagadnak de ez mar mas kerdes

2019. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia magyar bajnok kajakozo vagyok, futás előtt egyél 2 órával lassan felszívódó szénhidrátot, futás előtt igyál 250ml vizet, a víz pótlása futás közben nem szükséges 15 km ig, közvetlenül edzés után igyál fel liter vizet, és futás után fel órán belül de minél hamarabb annál jobb vigyél be magas fehérje tartalmú ételt amihez 250ml vizet fogyassz el!
2019. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :D
2019. márc. 10. 10:14
 4/4 anonim válasza:
A kivárásra azért van szükség, hogy lelassuljon az anyagcseréd. Az intenzív mozgás felpörgeti a szénhidrát háztartást, kb. 40 perc mozgás elindítja a zsírlebontást is. Ha rögtön eszel edzés után akkor gyorsabban szívódik fel amit eszel, amit addig lebontottál az rögtön visszapótlódik, tehát a fogyás nem lesz eredményes. Vizet lehet inni de az evést én 2 óra kihagyással olvastam valahol
2019. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!