Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erős vagy gyenge vagyok?

Erős vagy gyenge vagyok?

Figyelt kérdés
Az összes barátnőm könnyen le nyom engem Szkanderban!ilyen gyenge lennék?az oké hogy vékony lány vagyok,de a vékony barátnőim is le nyomnak szkanderban!pedig be feszítve látszik azért valamenyire a bicepszem.azt nem mondanám hogy kemény de nem puha!Szkander közben remeg a karom és egész könnyen le nyomnak!

2019. márc. 10. 06:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A szkander nagyon technikás sport, és számít a gyorsaság is, meg még 100 egyéb dolog. Jó technikával egy gyengébb ember simán lenyomhatja az erősebbeket. Szerintem a barátnőidnek jobb a technikája, jobban beleviszik a testsúlyukat a gyakorlatba és ezért tudnak könnyen lenyomni. Az, hogy melyikőtök az erősebb nem lehet szkanderral eldönteni.


Szkanderozással csak az derül ki, hogy melyikőtök jobb szkanderban.

2019. márc. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezek alapján erős nem vagy, de az 1. válaszolónak igaza van, a szkander nem csak az erőtől és a bicepszed méretétől, keménységétől függ.
2019. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha az összes barátnőd lenyom, akkor náluk gyengébb vagy. Egy vékony karon nem nagy szó ha látszik a bicepszed amikor megfeszíted. Ha ennyire zavar ez, akkor kezdj el kicsit edzeni.
2019. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Én 70 kilós létemre lenyomtam a 95kilós osztálytársam, de volt hogy engem meg a 53 kilós lenyomott. Meg olyan hogy az 53 kilós a 95kilóst.🙄
2019. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!