Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a fenekemmel?

Mit csináljak a fenekemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok :( nagyon nagyon szomorú vagyok mert nem vagyok megelégedve magammal 19 evs vagyok és vékony, vékonyak a lábaim a vállam széles és csípőm se nagyon van

Az emberek szerint nagyon csinos vagyok

Viszont a fenekem az az amit nagyon utálok

Egyszerűen bármilyen farmert veszek fel lelapítja a fenekem 9 évig tornász voltam viszonylag izmos vagyok de nagyon el vagyok keseredve a fenekem miatt

Jó lenne egy kicsit hízni és izmosodni

Mert nagyobb feneket szeretnék :(

Próbáltam elfogadni magam úgy ahogy vagyok ez 8 évig ment de most megkérdeztem egy ismerősöm véleményét hogy szerinte lapos e a fenekem és ő nevetve azt mondta hogy Igen

Szeretnék vastagabb combokat és nagyobb feneket de félek ha elkezdek edzeni fogyni fogok

És ha valaki azt írja majd most hogy eddzek akkor kérlek írja le hogy mit hogyan esetleg szedjek e valamit

Előre is köszönöm

Segítsetek kérlek :((



2019. márc. 11. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kép esetleg? Lehet csak önértékelési bajaid vannak
2019. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Képet!
2019. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Igazuk van a többieknek
2019. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha korábban edzettél rá, és mégis lapos vagy, akkor 1. ilyen az alkati adottságod, amin nem tudsz változtatni - csúnyán kifejezve a szarból kell a legtöbbet kihoznod 2. nincs étrended. Tömegnövelő étrend+nagy súlyos edzés. Ennyi a titok.
2019. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]

Valami hasonló vagyok


És valami hasonló szeretnék lenni:

[link]

Egy picit vékonyabb de ilyen szép telt izmos

2019. márc. 12. 17:01
 6/13 anonim válasza:
Ha olyan alakod van mint az első képen, akkor ne akarj változtatni, annak a lánynak nem tűnik laposnak a feneke. :D
2019. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Egyébként a farmerjaim is eléggé közre játszanak benne, mert nadrág nélkül világi seggem van

Felhúzok egy farmert és össze nyom 😵

2019. márc. 12. 17:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Világi se gg haha
2019. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Össze kell jönnöd,valakivel, akinek nagyobb segge van, így a tiéd kicsinek fog tűnni.


Én futottam, bicikliztem és ipari méretű combom és seggem van ;)

2019. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ha így gondolod egyél rendesen felszedsz pár kg ot.

De biztos van olyan nadrág ami előnyös is.Van már push up nadrág is. Mára sok ilyen van ami direkt kihangsúlyozza a feneked.

De ha vékony vagy minek szeretnél összenőtt combokat stb ?

Neked így jó az alakod.

De ha szoknyába leszel akkor abban nem is látszódik ,hogy mekkora.Biztos így vagy cuki.

2019. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!