Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen lehetőséget vannak,...

Milyen lehetőséget vannak, ahol felkészítenek arra, hogy maradjunk lelkileg erősek felnőttkorra (terápia, tábor vagy esetleg kúra jellegű)?

Figyelt kérdés
Természetesen olyan jellegűt keresek, ami sokáig dolgozik az emberben, de minden ötletet nagyon szívesen vennék és köszönöm előre is!
2019. márc. 14. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit furát kérdezel mert alapesetben pont a fordítottja a jellemző.

Fiatalként az van az emberben hogy jobb és okosabb mindenkitől.

Minden más véleményre és tanácsra sza rik a magáén kívül.

És akkor az évek alatt meg pár keményebb élettől kapott pofon után jut el oda hogy vissza vesz egy kicsit az arcból.

2019. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nálam ez van. Elismerem, hogy lusta vagyok, de ha lenne lehetőség, ahol erről lehetne leszokni és kicsit becsülni az életet, akkor mennék. Pont emiatt, mert nagyon el vannak a fiatalok engedve és én inkább komolyan gondolkozom és kezdek rájönni, hogy nem csak az élet van énértem, hanem eljöhet az a pont, mikor csak magamra számíthatok és ezért ki kell gyomlálnom magam...
2019. márc. 15. 00:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vetnék én el senkit igazándiból, csak már rengeteg hazugságot hallottam és már egy idő után nem tud az ember senkinek sem hinni.
2019. márc. 24. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!