Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kettlebellt ne használjak...

Kettlebellt ne használjak egyedül, tényleg kárt okozhat?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy vennék itthora és edzenèk vele videók alapján.

Utána viszont ràkerestem és pár helyen azt írták, hogy veszélyes lehet. Ez igaz, tényleg csak profi tanárral csinálhatom?

Utána néztem, van kezdő óra a városomban de elég drága és időben sem jó nekem. Otthon mindenképp felejtős?


2019. márc. 25. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

2 hétig okvasgattam,edzők oktató videóit néztem mielőtt megvettem. Első 3-4 alkalommal egészalakos tükör előtt először golyó nélkül próbáltam a mozdulatokat lassan,figyelve a tartásomra (hát,lábak) majd elkezdtem golyóval. Ennek 2 hónapja már,nem fáj semmim,nem sérültem le (kopp-kopp) pontosabban 1 db lila folt lett a csuklómon(nagyon vékony a csuklóm,neki csaptam a golyót) se a derekam se a hátam nem fáj,semmi :)

Szóval szerintem nem kell félni,ha utána nézel,hogyan kell helyesen csinálni. :)

2019. márc. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kárt okozhat pláne ha swing közben elküldöd :D De nem kell tőle félni. :) Kárt okozhat ugyanúgy egy kardió ugri-bugri ,ha rosszul lépsz,és meghúzódik a bokád. Vagy rosszúl guggolsz és megsérül a térded.
2019. márc. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. ápr. 2. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!