Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki próbálta...

Van itt olyan, aki próbálta már a backpacker életstílust?

Figyelt kérdés

Engem nagyon foglalkoztat ez az életfilozófia, ugyanakkor nőként, egyedül veszélyes lehet. Ha van itt köztetek backpacker, elsősorban nők, akik egyedül utaztak, akkor esetleg leírnátok a tapasztalataitokat? Ezen kívül nagyon érdekel mindennemű történet erről. Tudom, hogy nem fenékig tejfel ez az típusú utazás és sokszor meg kell húznia magát az embernek, de egyelőre nagyon szeretném kipróbálni úgy egy év múlva, hiszen 17 évesen ha jól tudom még nem lehet, mert még szállást sem tudnék foglalni. Nagyon várom a válaszokat! Előre is köszönök, minden őszinte választ! Szép napot nektek!


Ui: Bocsánat, a kategória miatt, de szerintem eléggé átfogó ez a dolog és leginkább a mozgáshoz tudtam kapcsolni a backpackinget.



2018. aug. 6. 10:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!