Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Panelban lakók, ti hová...

Panelban lakók, ti hová jártok futni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy akik a betondzsungelben laknak, hová járnak el futni? Ha nincs konditerem, füves pálya, salakpálya, bármi tereplehetőség, mit tudtok csinálni? A lakótelepen körbe körbe, vagy esetleg elindultok be a bicikliúton az út mellett?

2019. ápr. 8. 13:24
 1/6 anonim válasza:
100%

Zene be és free run.

Mikor nyugi kell akkor rakpart.

Ha nincs más akkor úttest. (Látni és látszódni)

Viszont már köröztem a tömb körül.

2019. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megállóban felszálltam a buszra, majd a 3 megállónyira lévő kiserdőnél leszálltam.
2019. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Jelenleg nem panelban lakok, de lakótelep ez is, illetve laktam korábban panel lakótelepen is. Jelenleg jó helyzetben vagyok, mert közel egy folyópart, földúttal, de van kerékpárút, park is. Mikor ennyire nem laktam jó helyen, akkor random elindultam a városban, és megismertem a környéket, vidéken idővel az egész várost, Pesten a kerületet és a szomszéd kerületeket, aztán kialakult melyik részeket kedvelem jobban.
2019. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk nem messze a patak mentén van futó ösvény, de keskeny, télen nincs takarítva, mert csak kis kitaposott föld, nyáron meg majd' benövi a gaz. Bicikli út van egy darabig, aztán elfogy egy szakasz után, de utána van járda, én ott szoktam futni, ki az autópálya vonaláig, majd vissza. Közben van egy-két közlekedési lámpa, de ez külön jó, mert vagy meg tudok állni fújni kettőt, vagy sprintelni kell, hogy elérjem, amihez amúgy lusta vagyok. :)
2019. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tömb körül én is köröztem már, de unalmas, ráadásul kint álltak beszélgetni a szomszédok, és elég ciki volt minden körben bámulni egymást 26x. :)

#4 voltam.

2019. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, ment a zöld kéz mindenkinek (:
2019. ápr. 8. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!