Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzestervet kéne...

Milyen edzestervet kéne kovetnem? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Konditermi ember vagyok, viszont akarok szabad testsulyos edzéseket is csinálni,amit úgy terveztem,hogy egy hét kondi,egy hét szabad testsulyos edzes. Na de... Vannak izomcsoportjaink...amig a tegnap megedzettnek pihennie kell..addig a másiknak dolgoznia...itt vesztem el, itt nem tudom hogy hogyan. Nem lehet mindennap fekvőtámaszt csinálni. Ti milyen edzesterv alapján edzetek? Nem akarok egy izomcsoportot sem kihagyni. Illetve huzodzkodni még nem tudok,tolodzkodni sem, lehet nem irtam ezeket helyesen,lehet irni sem. Na de mit tanacsoltok? Kondi terembe van erre egy gép, ami ezeket megkönnyíti,de ha leedzettem,mellre tricepszre, en onnantol kezdve nem tudok fekvotamaszt nyomni egy darabot se. Ezert terveztem hogy valahol kint csinálom, es utána tudok egyet futni. Tehát? Mit ajánlotok?
2019. ápr. 22. 18:38
 1/2 A kérdező kommentje:
18/F , és picit túlsúlyos.
2019. ápr. 22. 18:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretsz konditerembe járni és van is rá lehetőséged, időd, pénzed, felesleges a sajáttestsúlyos úgy külön hogy egy hét ez egy hét az. Akkor inkább építsd bele pl a fekvőtámaszt a mell edzésedbe. Ha meg a súlyzós edzés után nem bírod a fekvőt kezdd az edzést mellel és azon belül is a fekvővel. A futás amúgy jó, főleg ha fogyás a cél, de azt tudod ugyanúgy bármelyik edzés után csinálni.
2019. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!