Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki írna nekem egy street...

Valaki írna nekem egy street workout edzéstervet, heti 5 napra nézve? :D Privátban is jó

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 14:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Szálkásítani szeretnék először, elérni egy atletikus testalkatot és utána pedig felszedni kb 1 év alatt vagy 10 kilót izomban. Nincs rajtam súlyfelesleg egyébként.
2019. márc. 25. 14:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, hogy milyen szinten vagy?

Én pl úgy szoktam kezdeni h 5kör, minden körben annyi muscle up amennyi meg. Utána front és back lever, hephasto, zászló. Majd jönnek a lengések, végül erősítés.

2019. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy? Ha nagyon vékony (55-65) akkor még talán össze is jöhet a 10 kiló izom, de ha nem akkor szinte esélytelen ezzel az edzésformával. Maximum ha súllyal nehezíted a tolodzkodást-húzódzkodást (súlyövvel), viszont ilyen fekvőzgetéssel nem sokáig fogsz fejlődni, ráadásul azt nagyon nehezíteni se lehet, max súlymellénnyel de az nagyon kényelmetlen és belesülsz.
2019. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja még annyi ha tényleg izmosodás a célod, akkor miért nem kondizol? Elkezdtem a súlyzós edzést aztán egyből sokkal jobban megy a húzódzkodás-tolódzkodás. Akiket látsz Youtube-on azok mind kondiznak csak úgy adják edzést vegyíted a sajáttestsúlyos edzéssel. Kettő elő,hogy ettől lettek akkorák...Legjobb ha a súlyzós együtt sokkal előbb fog hozni látható eredményeket! 10 kiló izmot tényleg nagyon fullos kajával tudsz csak összehozni ha kizárólag streetworkout-t nyomsz.
2019. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj bocs véletlenül küldésnél pár mondatrészt összekevert a teló :D


Ja még annyi ha tényleg izmosodás a célod, akkor miért nem kondizol? Elkezdtem a súlyzós edzést aztán egyből sokkal jobban megy a húzódzkodás-tolódzkodás. Akiket látsz Youtube-on azok mind kondiznak csak úgy adják elő,hogy ettől lettek akkorák...Legjobb ha a súlyzós edzést vegyíted a sajáttestsúlyos edzéssel. Kettő együtt sokkal előbb fog hozni látható eredményeket, nagyon jól kiegészítik egymást! 10 kiló izmot tényleg nagyon fullos kajával tudsz csak összehozni ha kizárólag streetworkout-t nyomsz.

2019. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itthon súlyzózok mellé. Egyébként 76 kiló vagyok, és olyan 85-öt el szeretnék érni idén. Hát, hogy milyen szinten? Ilyen munkás-izom. nem nagy, de azért erős testalkatom van, de még nem izmos. 180 centi vagyok
2019. márc. 25. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
180 centi mellé naturálban 85 kiló nem zsírosan azért még súlyzós edzéssel se egyszerű..:D Szerintem Ha otthon nyomod a súlyzós edzést akkor normális súlyokkal tedd. Mondjuk kell 100-120 kiló súlytárcsa kezdésnek és alapgyakorlatok. Guggolás, felhúzás, fekvenyomás, evezés, vállból nyomás, álló bicepsz, valami rudas tricepsz gyakorlat, tolódzkodás, húzódzkodás. Progresszió kell a fejlődéshez, szóval kell tárcsa rendesen.
2019. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!