Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az edzésterv...

Szerintetek ez az edzésterv megfelelő?

Figyelt kérdés

Most 180cm 87kg 23F vagyok, zsíros a testalkatom de van valamennyi izmom is...


Szeretnék egy szálkás testalkatot amin kifejezett a hát és váll főleg.


Hétfő - Péntek úszás


Itt próbálok minden edzésen feljebb menni , a célom egy 2000m lenne 1óra alatt, most 1400 megy. Itt főleg mell(leginkább), hát és gyors úszást csinálok, pillangóval nem próbálkoztam egyelőre, mert nincs meg a technikám se az erőm hozzá.


Néha próbálkozok csak kartempós / csak lábtempós körökkel is.


Kedd - Szerda Konditermi súlyzós edzés


Teljes testet megedzem , minden izomcsoportra csinálok 2 gyakorlatot kivéve mell és hát, azokra 3-at.


A tematikám szerint 4x4-el kezdek egy gyakorlatot adott súllyal, amíg nem megy 4x8, utána emelek súlyt, hogy megint 4x4 menjen.


Edzés után 15perc futás. Itt a célom 3200m lefutása 15perc alatt, majd az idő csökkentése 12percre.



Túledzés veszélye fenn áll? A kajálásom az nagyon hitvány viszont, nem eszek rendszeresen és akkor is néha egészségeset, néha bezabálok bármit :/



2019. máj. 7. 00:11
 1/1 anonim ***** válasza:

végülis rendben van. De étrendet fontosabb komolyabban venni mert azon sok múlik. Illetve napi 8óra alvás rendes regenerációért.

Én viszont helyedbe ezt preferálnám de ha így akarod akkor az se gond.


[link]

2019. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!