Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyemelő/guggoló cipő olcsón?

Súlyemelő/guggoló cipő olcsón?

Figyelt kérdés
Keresgéltem, és a legolcsóbb opció az Adidas Powerlift 3.1, mindenhol más árral, de a legalacsonyabb azthiszem 30 000 ft volt. Mivel 16 éves vagyok, nincs jövedelmem, és nem is űzöm még olyan nagyon komolyan a sportot (a kérdésben azért írtam súlyemelő cipőt mert úgytudom úgy hívják, de guggoláshoz használnám erőemelésen belül), ezért nem tudok ennyit költeni rá. Valamilyen kínai "ali-s" olcsó koppintás is jó lenne, igazából tényleg csak annyi kéne hogy meg legyen emelve a sarkam kicsit. A súlytárcsát sarok alá módszert nem próbáltam, de nagyon nem is akarom. Ha van valami alternatíva akkor várom őket! :)

2019. máj. 7. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
sima torna cipő lapos talpu és ne legyen futó cipő illetve puha talpú 16 evesen fölösleges 30k-s guggoló cipő
2019. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy fölösleges, ezért tettem fel a kérdést. Nem converse, de sima, vékony, és lapos talpú cipőben guggolok most is. Egyszerűen úgy érzem kellene az az emelés a sarkam alá, és ezt szeretném olcsóbban megoldani. Időközben találtam egy ilyet, ami szerintem meg is oldotta a problémát: [link]
2019. máj. 15. 10:16
 3/3 anonim ***** válasza:

ha kellően csinálsz mobilizációs gyakorlatokat akkor nem kell sarokemelő. -> mezitláb guggoli legjobb.

hamar megoldatod így

2019. máj. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!