Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Fitbit Blaze avagy Garmin 35?

Sziasztok!

Nem rég kezdtem életmódváltásba és ehhez keresek klassz órát, max.: 50 ezerig.

Amit edzek, futás és konditerem.

Olyan órát keresek, ami magától méri a napi tevékenységet, nem kel lépegetni az edzések közt.

Valakinek vannak tapasztalatai a fenti órákkal?

máj. 8. 10:42  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Garmin Forerunner GPS-es okosóra futáshoz, edzéshez, napi használatra? Vélemények? Ötletek?
A Garmin Connect weboldalon meg tudom nézni valahol a térképet, ahol be van jelölve, hogy hol futottam?
A Garmin órám szerint csokken a vo2max ertekem, majdnem minden nap megyek futni, es 136-os atlag pulzussal, ami az eletkorom alapjan a jo tartomany teteje, tehat pont h...
Van itt köztünk aki használ garmin forerunner 235? Garmin connectal ha szinkronizálom, ha az óra autómata időbeállításra van állítva, akkor visszaallitja 3 percel az időt, miért?
A Garmin Forerunner 235 ora kepernyojen csak akkor latom az idot, ha megnyomok egy gombot rajta, vagy be lehet allitani, hogy mindig lathato legyen az ido a kepernyon?
Milyen sport órát vegyek?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!