Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani valami jó...

Tudtok ajánlani valami jó gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Mostanában kissé meghíztam. 18 éves vagyok és 76 kg körüli a súlyom. A hasamról és a combjaimról szeretnék leadni, azok nem tetszenek. Szeretnék laposabb hasat, eltűntetni az úszógumikat és kisebb combokat, mivel nadrág vásárlásnál is mindig a combjaimmal van gond. És ezt így nem szeretem, nem érzem jól magam. Ami azt illeti, azt sajnos most még nem tudom megtenni, hogy mind bio kajákkal éljek, de azt igen, hogy odafigyelek és esetleg csinálok valami gyakorlatokat. Tud valaki segíteni ebben? Valami cikk vagy videó esetleg, bármi, ami segít nekem ebben? Valami tapasztalat? Volt valaki hasonló helyzetben? Sikerült-e lefogyni, ha igen, mennyi idő alatt és mennyit? Köszönöm a válaszokat! Azt is leírhatjátok, hogy szerintetek ez mennyire sok ennyi idősen, mit gondoltok erről.

2019. máj. 22. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
irj privatban kicsit bovebben kifejtve es segitek.
2019. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!