Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát kell elégetnem...

Mennyi kalóriát kell elégetnem elliptikus tréneren?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, 75 kg. Életmód váltásom féléve kezdődőtt, 10 kilótól megszabadultam diétával, stagnálok jelenleg. Vettem elliptikus trénert, ami kiírja, hogy mennyi kalóriát égetek el. Érdekelne, hogy mennyit kell elégetnem, hogy legyen értelme használni? :) Egyelőre csak félóra/egyóra edzéssel számolva. kb. 25 kilótól szeretnék még megszabadulni!

#edzés #diéta #fogyás #Elliptikis tréner
2019. máj. 29. 09:32
 1/2 anonim válasza:
Az enyém haszn. utasításában le van írva, hogy fogyáshoz minimum 44 perc/nap kell belőle. Persze függ szerintem attól, hogy milyen nehézségre van beállítva. Amennyiben eddig is mozogtál valamit, lehet kezdeni a 30-40 perceket. Én kezdő vagyok, így egyelőre napi 5 perc megy alap fokozaton, és majd idővel növelem.
2019. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszii:) Hasznaltan vettem, kiderult, hogy az ora sem jo. :( Nem mozogtam elotte semmit, regebben futottam. Elso nap kezdokent letoltam 1 orat, altalaban 4-es-3-mas fokozaton, de allitgattam neha feljebb. Jonak tunik. :)
2019. máj. 31. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!