Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meghúztam a nyakam, hirtelen...

Meghúztam a nyakam, hirtelen mozdulatnál 2 nappal később el is aludtam. Most nagyon fáj. Spinning és ellipszis tréner szabad?

Figyelt kérdés

Edzhetek?



Meghuztam a nyakam pár napja azt hittem helyrejon magatol de nem jott... el is aludtam vmelyik ejjel


Most richtofittel kenem


Olyan edzest lehet csinalni ahol a váll/ lapocka nem izmai nagyon mozognak? (A nyakam jobb resze is faj de sztem ez nem befolyasolja a sportot; csak akkor faj ha nagyon balra dontom a nyakam)


Spinning szobabicikli mehet?


Ellipszis tréneren szabad edzeni ha nem használom a karokat hanem az álló részen a fogodzkodon kapaszkodom? (Kvázi olyan mintha állva bicikliznék :D )


25/l



2019. máj. 29. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

A hozzáértők szerint a típusos “elaludtam a nyakam” valójában porckorong probléma.

Szerintem izomhúzódás esetéb pár nap alatt kell legyen jelentős javulás, főleg ha kezeled (krémek, izomlazítók, meleg, masszázs).

Én nem edzenék erre. Olyan testrész okés lehet, aminél nem kapcsol be a nyak. Na de mi az, aminél ez teljesen kizárható?

Mielőbbi javulást!

2019. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!