Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sporttal tudnám elérni...

Melyik sporttal tudnám elérni leghatékonyabban a célomat? ⬇️

Figyelt kérdés

Szeretnék leadni néhány kilót. A csípőmet szeretném formálni és egy picit karcsúbb lábakat.

Tisztában vagyok vele, hogy nincsen helyi zsírégetés, csupán ha valaki tudna ajánlani kimondottan ilyen jellegű lábedzést azt örömmel fogadom.

A futással próbálkoztam, de ebből nagyon keveset, mindössze 2,5 km-t bírok egyhuzamban.

Biciklizni nagyon szívesen biciklizem, nem fog ki rajtam a 20 km sem, csak ettől tartok egy picit, hogy a csípőm nem fog e úgy izmosodni, hogy pont még szélesebb legyen.

Az étkézéssel nem lesz probléma, elég tudatosan eszem, mindössze néhány kis változás elég lesz úgy hiszem, de azt tudom kontrollálni egyedül.

Ne haragudj, kicsit elszaladt velem a ló, tehát a lényeg, milyen sportot ajánlotok nekem?

[ és az sem lenne hátrány, ha gyorsan eredményt érhetnék el 😟]

Köszönöm❤️



2019. jún. 16. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendszereset.

Vekonyabb derék vékonyabb láb meg diétával lesz meg.

2019. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ellipszis tréner
2019. jún. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én például jártam vívni, és nagyon megformálta a lában. Derekamat nem annyira, de a lábamat nagyon, és sokkal szebb lett. Én edzéseket keresek például Pinteresten, ha valami mozgást szeretnék csinálni.
2019. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!