Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyivel nehezebb 30 fokban...

Mennyivel nehezebb 30 fokban futni, mint 10-20 fok között?

Figyelt kérdés
Többször lefutottam a 10km-es távot, ősszel és tavasszal, de most hogy bejött ez a meleg, 4, max 5km-t tudok csak (nem hajnalban és nem éjjel, nagyjából 27-30 fokban). Tudom, hogy normális, hogy kevesebb megy ilyen melegben, de létezik hogy fele annyit tudok futni, mint amúgy? Minek köszönhető ez egyébként? Kevesebb az oxigén a levegőben?

2019. jún. 19. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
37%
van aki belehal ilyenkor egy maratonba.
2019. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Én intervallum sprintedzéseket csinálok mostanság. Kb. 1 hónapja kezdtem el aktívabban ezt, és imádom. Egy hónappal ezelőtt ugye még azért hűvösebb volt. Amúgy sok változást nem veszek magamon észre, azt leszámítva hogy most csavarni lehetne a boxeremből a vizet. Nyilvánvalóan nehezebb ilyenkor nagymelegben, mert kevesebb levegőhöz jutsz, főleg ha a tűző Napon futsz, mint én! :D
2019. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!