Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rúdtánc 16 évesen? Hogy...

Rúdtánc 16 évesen? Hogy vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Szeretnék erősíteni, és nagyon megtetszett a rúdtánc erre a célra. Szögezzük le, a szüleim is láttak már ilyen bemutatót és videókat és nagyon elismerték milyen izomzat kell hozzá, és cseppet sem érdekel az erotikus része! Egyáltalán nem vagyok az a típus, ezt ők is tudják. Nagyon szeretnék eljárni, a barátaim és iskolatársaim elől majd titkolom, de tudtommal kell írásos szülői engedély (javítsatok ki, ha tévedek), így anyáékkal muszáj megbeszélnem. Hogy vegyem rá őket? Nem akarom, hogy hülyének nézzenek vagy félreértsék, hogy az egy lotyós dolog, mert engem egyáltalán nem az a része érdekel. Ha ti is csak azt látjátok benne, hogy egy prosti csüng a rúdon egy bárban, akkor kérlek ne válaszoljatok, engem szigorúan a sport része érdekel. Nagyon szépen köszönöm előre is!


Ui.: véleményekre kíváncsi vagyok azoktól akik jartasak benne.



2019. jún. 24. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Az edző ismeri anyád aláírását??? >:)
2019. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
A rúdtánc az erotikus része. Van kifejezetten vmi rúdtorna, de sose tudtam megjegyezni a nevét, az kell neked
2019. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ó értem, köszönöm, akkor rosszul tudtam. :)
2019. jún. 24. 12:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy félreértenék és elleneznék?? Írod, hogy ők is láttak már ilyet, és tudják, hogy ez kemény izommunka.

Szóval szerintem mutass nekik egy felvételt, hogy ezt szeretnéd kipróbálni, tanulni. Azon ugye látszik, hogy nem erotikus táncról van szó, hanem edzésről. Így szerintem nem értik félre.

2019. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
XDDDDD
2019. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Elmagyaràzod a szüleidnek, hogy ez egy sport, ami nem azonos az erotikus rúdtànccal.

Szerintem nem kell titkolni, semmi szégyen nincs benne, ma már a legtöbb ember tudja, hogy ez egy sport, méghozzá igen kemény.

Női tanàrod lesz, női társakkal, nincs mitől félni szerintem.

Egyébként nem hiszem, hogy aláírás kell, de pénz és szabadidő tuti. Titokban 16 évesen gondolom nem fog menni

2019. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok mindent nem tehetsz, nem kell bonyolítani. Egyszerűen megkérdezed a szüleidet. Ahogy írtad, elismerik a dolgot amúgy is, szóval esélyes lehet, hogy támogatni fogják.
2019. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld így:


- Apa, anya, szeretnék rúdtáncra járni.

- Nem engedem, Béluska.


Ha így nem megy, akkor várj vele 2 évet! Utána nem szólhatnak bele.


De azt tudnod kell, hogy lehet, hogy téged nem érdekel a lotyós része, de attól még ennek a sportnak ez a megítélése.


És biztos, hogy jó ötlet olyan sportot csinálni, amit úgy érzed, hogy titkolnod kell a barátaid előtt?

2019. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Soha nem vágtam fel semmilyen sporttal, edzőtermet és futást sem emlegettem. Ha megkérdezik nem mondom el, nem tartozik rájuk mit csinálok a szabadidőmben. A legjobb barátnőimnek meg lehet elmondom. De a hobbik úgy vélem nem tartoznak másokra.
2019. jún. 24. 14:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazad lehet. Bár nyilván könnyebb úgy élni, hogy nem titkolsz semmit. Mi van, ha egyszer valaki könnyedén megkérdi, hogy mit sportolsz? És te nem akarod elmondani?


Felnőtt nőnek talán könnyebb ezt tényszerűen előadnia.

2019. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!