Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zumba hatékony zsírégető?

A zumba hatékony zsírégető?

Figyelt kérdés

Nincs rajtam nagyon sok felesleg, de azért kéne "szálkásodnom" egy kicsit.


Ha valaki próbálta már a zumbát, futást, úszást, biciklit, nektek melyik jött be leginkább? És hogyan bírjátok ki, hogy több mozgás mellett sem esztek a szokásosnal többet (mert ugye kalória-deficit kell)?


Zumbások, linkelnétek olyan youtube videót, amit jónak találtok?

Köszönöm!



2019. jún. 27. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Zumbánál csak az elliptikus tréner a jobb zsírégető.
2019. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
1x probaltam a zumbat, de kb. meg sem izzadtam.
2019. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Én hozzá járok zumbázni: [link]

Nagyon szeretem, atmozgat, változatos és kozben jól lehet érezni magad plusz megtanulsz kicsit táncolni is. Jó ha van ritmus erzeked mert kell ehhez.

Én mindig leizzadok teljesen, utána van kb 15 perc polifoamon töltött idő folyamatosan másabb feladatokkal és más helyen dolgoz az, aztán lenyujtas.

Remélem tudtam segíteni.

2019. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Aki nem fogyott/nem izzadt le az óra hatására, az vagy rossz helyen járt, vagy nem megfelelő energiával csinálta.

Én 3 hónap alatt fogytam 12 kg-t úgy, hogy nagy extra diéta nem volt, csak 6 után nem ettem. Én a Goldance Tánciskolához járok, mert egy csomó helyszínen, több időpontban vannak órák, a bérlet átjárható, nagyon intenzív órák, kedves, energikus tanárok vannak.

Csak ajánlani tudom.

2019. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!