Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ido alatt tudnek...

Mennyi ido alatt tudnek elerni egy jo alakot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy iszonyatosan vekony vagyok:( Ilyen a genetikan egyébként teljesen egészséges vagyok. Hizni nem tudok ezert szeretnek sportolni. 158cm magassaghoz vagyok 43kg. A labamra es a fenekemre szeretnek edzeni,mert kezdem utalni az alakomat.. :( Ahogy nezem a tobbi lanyt mindenkinek van feneke en meg olyan lapos vagyok, mint egy deszka. Anyukam is allandoan ezzel cseszeget hogy jaajj de jol neznek ki az osztalytarsaid, meg tiszta bomba alakuk van meg protein szeleteken elnek stb stb.. Ezt mar nagyon unom. Szeretnek valtoztatni. Milyen edzes tervet ajanlotok nekem? Es ezt mennyi ido alatt tudnam elerni?
2019. jún. 30. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a legelejétől kezdve profi lenne a kajálás meg szorgalmasan edzenél akkor 6-8 hónap.
2019. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!