Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek modellalakot...

Hogyan tudnek modellalakot elerni?

Figyelt kérdés
174 cm vagyok es 61 kg, viszont eleg regi almom, hogy modellkedhessek. Az arcom megvan hozza, csupan az alakomon kene valtoztatni, eleg sokat. Korulbelul 15 kg-t tervezek fogyni, edzoterembe is jarok es sokat mozgok, viszont taplalkozas teren nem nagyon vagyok jartas, nektek mi volt az a dieta, amivel eleg sokat sikerult fogynotok?:)
2017. dec. 13. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

174 cm-hez akarsz 46 kg lenni??! Ez komolyan szép valakinek? Hát én a helyedben azt mondanám az összes modellügynökségnek hogy b4ssz4k meg. Ennyi kilóval szerintem nem a kifutón, max a kórházban leszel.:C

Az adataid szerint valószinű már így is jó alakod lehet, nem hiszem el, hogy ez a mai példa értékű elvárás a lányoknak, sad story.

2017. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha tényleg jól akarsz élni a modellkedésből nem valami gazdag vén ember kitartottja lenni aki játssza a modellt akkor nőj még legalább egy 10 de inkább 15 centit magasságban. Nem írtad, hogy hány éves vagy de 16 éves korod előtt nem jut be neved a szakmádba és nincsenek kapcsolataid akkor max a Hörcsögpiliputtyi turinak lehetsz az arca. Lehet, hogy ezt bántónak érzed de az igazságnak még csak soft-osabb része. Keres más pályát és élj boldogan.
2017. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan, miért lettem lepontozva? :D nem sértettem senkit, jobb lett volna ha biztatom a kérdezőt? "Legyél csak sovány, csak mert az kell a kifutóra, ne egyél csak vattát" ez jobb lett volna? Nem értem én a világot.

Egyébként a 175 az modellnek alacsony? Mert azért nem nevezném picinek, én 177 vagyok és egész életemben én voltam a kettes létra.:D

2017. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát nekem az hogy nem volt mit ennünk, 46 kg voltam a 166 centimhez:((( bocsánat ez most off volt de kikívánkozott.

Méért akarod hogy ne jöjjön meg stb.. elkap egy influenza és átfúj rajtad majd a szél!:( Most amúgy nem a teltebb a divat a modellek közt is?

2017. dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokkal szebb, ha egy lányon van mit fogni, kis fenék, csípő, mell, combok, stb. A csontváz senkinek se kell. Azzal nem leszel boldog és tönkreteszed a szervezetedet.
2017. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csodalatosak ezek a valaszok, csak nem ez volt a kerdes, hogy a ferfiaknak mi tetszik
2017. dec. 13. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, a modellkedésnél a súly nem számít, csak a körméretek. Mérd le a csípőd, a derekad és a mellkörfogatod és írd meg. Majd megmondjuk modellalkat vagy e.☺ amúgy az Attractive-hoz úgy is jelentkezhetsz, hogy van pár cm felesleged, ők segítenek egészségesen és normálisan leadni. Amúgy sok modell 175 cm-hez 56-58 kg, az még normális, az alá te se menj!
2017. dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csodállatias volt éhezni nekem is, neked sem javaslom!! Sok utóhatása van még így 40 évesen is:( a férfiak ne szóljanak egy szót sem a sörhas a divat náluk :D
2017. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajó vagy repülőmodell, amúgy?
2017. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!