Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi időbe kerülne egy...

Mennyi időbe kerülne egy ilyen kidolgozott tricepszet és kart elérni?

Figyelt kérdés

Bocs de ha beirtam keresőbe h tricepsz mindig ilyen nagy darab testépítő állatok jöttek ki és hát én egyáltalán nem olyan akarok lenni ezért egy játékból csináltam képet ahol elég jól le van modellezve a dolog:

[link]


2010. júl. 10. 13:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nincs rajtam felesleg, csak hülye voltam és eddig ha karról volt szó akkor bicepszre gyúrtam és alkarra a tricepszet hanyagoltam de ezt már megsajnáltam, mondták is az edzőteremben h de hülye vagyok és igazuk volt...
2010. júl. 10. 13:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Edzésmennyiség,kaja,tetalkat,genetika függő.Fél év 1 év.
2010. júl. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

Szerintem az ilyen képeket is valós emberekről készítik, nem számítógépes rajz, mármint abban az értelemben, hogy megrajzolnák.

Ez azért elég komoly izomzatnak tűnik. Szerintem ez a srác 100 kilóval szériázik fekvenyomásban, de lehet, hogy még többel.

Az, hogy most nincs rajtad felesleg, megkönnyíti a dolgod, de szerintem ehhez már kell fehérjeturmix v. tömegnövelő, vagy különösen jó, fehérjében gazdag kajálás is.

2010. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az izomzat nem feltétlenül mutatja azt,hogy 100 kilóval szériázna.Fele annyival is el lehet érni ilyen izomzatot.Azért ilyen látványos,mert nagyon szálkás.Jól néz ki,de nem feltétlenül egy bulldozer.
2010. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, aki ilyen baromságot képes kérdezni, annak egy örökkévalóság.
2010. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!