Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A "gettógyúrással" is el...

A "gettógyúrással" is el lehet érni hogy az izom el kezdjen fejlődni? Mellizom, Hasizom és, Bicepszre gondolok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 16:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
Jó még rímelt is
2011. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
Ahol élek van egy tornapálya, ami ugyan olyan mint a videókban látható. Amúgy ez egyik sem játszótér, Amcsiknál, Ukránoknál meg Oroszoknál ilyen parkok kb. minden harmadik lakótelep környezetében vannak. Mondjuk Oroszok meg Ukránok rohadt jók szertornász téren. Ja és annyira elkötelezett vagyok az e fajta edzés mellett, hogy építettem a hátsó kertbe egy saját húzódzkodót. Idén tervezem a korlátot :P
2011. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
jó olvasni hogy vannak még olyan emberek, akik a saját testsúlyukkal edzenek:)
2011. máj. 31. 18:36
 24/62 anonim ***** válasza:
Megnézném 90es combbal hogy dobálja magát a rúdon. Hannibal tud amúgy járni? Annyit még bír a lába, vagy tolókocsiban közlekedik? Fehérjét se szednek, persze... és nem is konditeremben szedte fel az izomtömegét... Ezekhez a mutatványokhoz nem csak erő kell, hanem technika, mint a tornász gyakorlatokhoz.
2011. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
64%

mark86


kérdezőnek:bocsi az offért!

17:59-nek!-mi a pálya b.zikám? privátban névvel nem tudsz betalálni?

sehol nem fikáztam a gettógyúrást,csak izomépítésre nem való,viszont funkcionális erőt jobban fejleszt mint a testépítés! minden mozgás feltétele a normális étkezés!

köpd ki a cumit kisasszony és ne emlegess olyan kérdésnél amihez nem szóltam hozzá! esetleg az ablak-zsiráf helyett forgass egy biológia könyvet ha tudsz olvasni!

de megnézném élőben az ilyen provokátor kis g.ciket ahogy összehugyozzák magukat...

ha problémád van írj privátot vagy kérdezz itt,szívesen válaszolok!

2011. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:

majd minden edzéstől el lehet érni.

kérdés végi az hogy mennyire. ez függ a kajától és az edzéstől. én viszonylag sokat edzettem (edzem) és hosszúú évek alatt, nagyon lassan lett annyi izmom amennyi. harcművész edzés mellett, konyhakoszton, szalonnán tojáson..

meg ami volt.

namost így egy testépítő kiröhöghetne, mert 1 év alatt többet érne el izomtömegbe!

tehát a kérdés az hogy mi a célod, mennyi időd van stb. :)

így végülis a válaszolóknak igaza van, van aki megelégszik ezzel, van aki optimalizálja a kajáját és az edzését az izomnövelésre. ennyi.

2011. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Aczél:Kérdezted hogy mennyi időm van,és hogy mi a célom.Hát délutánonként elég sok időm van akár 5-6 óra hosszát is tudnék edzeni,a célom nem az hogy egy izomhegy legyek csak legyen egy sportos kinézetem és jó erős legyek ne jelentsen gondot a húzockodás,fekvőtámasz stb
2011. máj. 31. 22:37
 28/62 anonim ***** válasza:

ne jelentsen gondot a húzódszkodás, fekvőtámasz:

akkor ezeket gyakorold. az erő egy képesség, gyakorolni kell.

mennyi idő alatt úgy értettem arra hogy megizmosodj. mert ha 16 éves vagy, és 20 éves korodra kellemesen jó alkatot akarsz, akkor ráérsz sokféle edzéssel (én írtam a harcművészetet)

ha 1-2 év alatt komoly izom eredményt szeretnél, akkor a testépítés segít.

szerintem amúgy heti mindennapos edzéssel, 1kezes fekvőtámaszok, guggolás, hasprés, hátizom gyakorlatokkal szépen felhozhatod magad.

mielőtt írnák hogy izom növekedéshez kell pihenő, ez igaz, akár 1 hét, de az más edzés.. lehet ha annak idején nem minden nap nyomtam volna a 100 fekvőket akkor most más lenne.. lehet hogy 100 fekvőtámasz egyszerre fárasztó, de az izmot nem terheli meg annyira szóval lehet minden nap csinálni.. én azt tanácsolom csinálj edzést (amik itt elhangzottak) keményen, aztán ha túledzed magad azt úgyis megérzed!

vagy bele lehet mélyedni hogy milyen edzés után mennyit pihenj.. de én tényleg heti 3 kemény harcműv edzés mellett majd minden nap erősítettem otthon.. és itt vagyok, élek is :)

2011. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok!És van időm ki izmosodni, egyébként van 2 ismerősöm két srác 7 hónap alatt úgy ki gyúrták magukat és nem voltak kondi teremben nem szedtek tömegnövelőt és mégis olyan testűk lett.És ezért gond ha intenzíven edzek én is el érhetek 7-8 hónap alatt olyan szintet mint ők elértek 7 hónap alatt.
2011. máj. 31. 23:08
 30/62 anonim ***** válasza:
foggalmam sincs róla mi az a szint, de ha normálisan ettek, és jó edzést nyomtak és GENETIKAILAG viszonylag könnyen izmosodnak akkor így sikerülhetett nekik.
2011. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!