Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A "gettógyúrással" is el...

A "gettógyúrással" is el lehet érni hogy az izom el kezdjen fejlődni? Mellizom, Hasizom és, Bicepszre gondolok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 16:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

mark86


aha..

szóval legyőzhetetlen vagy!!

majd felnősz és komolyodsz aztán elmúlik.

mit tudsz azokról akik teremben vannak?

gyere fight klubba, Aczél intézi találkozhatunk,mert nagyon kíváncsi vagyok rád.

2011. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:

teremben hadjad már ez a divat látod... valakik mondják Ong-Bak már nem divat... akik meg itt tanulnak tájboxolni nem tudnak semmit... mondom itt magyarországon Muay Thai ebből mit vesznek le? Ong-Bak... nah ezt is hagyjuk szerintem mert semmi értelme.

Én tudom hogy mit tudok és magyarországon nem lesz senkiből igazi thai harcos és én komoly vagyok csak te nem veszel komolyan :)

Magyarországon miért tanitanak küzdősportokat? Hogy legyen pénz, és csak álcázzák hogy tanítanak... kamu az egész... a győkérbe kell visszamenni thaiföldre :)


Na de mindegy látszik te is milyen ember lehetsz akinek csak aszája nagy de 10 fekvőtámaszt nem tudsz megcsinálni.

Edzőterem? Vitaminok? Ez lett a mai világból.

Régen ilyeneket nem tudtak szedni és nem tudtak edzőterembe menni.


Megnézed a thai boxosokat vékony gyerekek max szálkásak de ha ellenük harcolnál nem hiszem hogy nyernél. Erre mit mondasz?:)

2011. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:

mark86


az hogy gyerek vagy,vagy gyerek agyú felnőtt és rosszul látod a dolgokat!

2011. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:

Miért én látom rosszul a dolgokat? Legyél nyitott az új dolgok felé.

Egyébként, régen az embereknek nem volt se gépük se edzőtermük és nem voltak ilyen vitamin komplex cuccok.

Még is jól harcoltak, erősek voltak és rugalmasak.


Nem attól leszel erős mert edzőterembe jársz és nem attól fogsz tudni jól harcolni mert olyan edzésekre jársz (Magyarországon)


Ennyi. :)

2011. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:

mark86


Én nyitott vagyok az új dolgokra,ezért nem gyümölcsből viszem be a vitamint sok cukorral együtt,ezért nem barlangban edzek, hanem súlyzókkal és gépekkel. Te vagy eltévedve a régi időkkel kapcsolatban.

Keress rá Kathi Bélára vagy Vörös Zolira van ott erő!

Mellesleg a testépítés nem az erőről szól hanem az esztétikumról,ennek velejárója az erősödés is.

Az is nyilvánvaló hogy egy utcai bunyóban nem az izomtömeg számít és nem is a funkcionális erő.

Parttalan vita ez,hajtod az igazadat és nem vagy nyitott más véleményére.

Ne a conan a barbárt vedd alapul. Lehet hogy Kunkli Tivadarnak váratlanul leverek egyet és összecsuklik,de az is lehet hogy egy osztálytársad sz@rrá ver engem.

ez a nyitottság,de erre csak akkor jössz rá ha emberedre akadsz,aki életében nem mozgott de szétveri a fejed.

2011. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:

tájbox Magyarországon.. :) tényleg egy vicc.


--

edzőtermekre az meg nem érv hogy régen nem voltak, akkor anélkül is lehet izmos valaki.. régen sokkal kevesebb kimondottan izmos ember volt. mert se kajára nem futotta, se normális edzés nem volt elterjedt (megjegyzem ma sem elég elterjedt, csak gondoljatok a sok fogyókúrázóra..) Régen haltak is meg rendesen betegségekben mert sza.r volt a táplálkozás, mára a kimerült földeken termő növényekből még kevesebb ásványi anyaghoz, vitaminokhoz jutsz, így ha nem egészíted ki az étrendedet nem feltétlen kell elvetni egy kis hirtelen szívhalál problémát stb. ami előfordulhat a test nem megfelelő ellátásakor. a fight clubba meg várunk szeretettel, Budapesten, Újpesten működünk.

2011. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:

és visszaolvasva.. megint a nyers erő dolog... egyszerűen nem értem.. ez honnan jön? a logikája nincs meg.

én földharcoltam jópárszor egy kedves ismerősömmel, ~20 kiló izommal több mint én, konditeremben edzette magát, és jó hogy éppenséggel sokszor ki tudtam szabadulni a fogásaiból, de az is biztos volt hogy 2 karral nem tudtam de a karját megfeszíteni, se a csuklóját elcsavarni.. olyan volt mint egy hegy ha hagyományos ízületmanipulációra került a sor.. mert olyan izmai voltak. nem nyers erő hanem edzett sokkal többet mint én izomra, rendesen evett is mellé és erős volt, ennyi.

2011. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

Nekem a régi és az ősi módszer mindig is jobban bejött.

Nem úgy értem hogy "új" dolgokra mint pl. edzőtermek, gépek stb. Na de mindegy.

Amúgy igaz, a mai dolgokban kevés a vitamin stb és pótolni kell étrend kiegészítőkkel mert máshogy már nem nagyon lehet hozzájutni.


Újpesten pontosan hol van ez helyileg és kiket várnak oda vagy miről szól ez?:)

2011. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:

Tiszta erőre gondolok mikor azt irom hogy nyers erő.

Gondolom te is találkoztál már olyan emberrel akik látszólag ki voltak gyúrva, ki voltak dolgozva de nem tudtak megcsinálni 10 fekvőtámaszt.

De amugy nem lényeg, mert nem is olyan fontos ez a gyúrás dolog lehet valaki nagy darab de annál nagyobbat esik és lassaban is mozog, hamarabb ki tudsz előle térni, kivédeni az ütéseket és vissza ütni.

2011. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

őő.. hűt ezt itt fórumon?

újpesten: kápmegyeren.

kiket? jelenleg nincs aktív szezon tekitettel az érettségikre meg a vizsgaidőszakra, de természetesen bármilyen kihívást bárkivel le lehet rendezni, erre időt kell tudni szakítani. én mindég nyitott vagyok.

2011. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!