Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Wing tsun/chun vs Kick-Box ....

Wing tsun/chun vs Kick-Box . Melyik a stílus jobb ezek közül?

Figyelt kérdés
Van valaki ugyanis aki azt mondja wing és egyéb kung-fu stílusok überelhetetlenek

2017. máj. 5. 15:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/126 A kérdező kommentje:
Az MMA lényegében Thai box és Bjj legalábbis ez dominál de akad kickbox - sambos stb
2017. máj. 6. 19:02
 42/126 Csongor185 ***** válasza:

Vegyük pl: Conor McGregort: bjj,kickbox,box,taekwondo,westrling. Rapage jackson :bjj,kickbox,box,thai-box,westrling

Fedor Emelianenko : sambo, box, judo, kickbox, thai box.


Szóval ennyi erővel egyikre se mondhatod hogy csak épen bokszol thai vagy kickboxol, hisz nem csak 1 vagy 2 stílust csinál hanem minimum 3 mat és ezt is kimondott mma-ra szakosodót gym-be ami nagyon különbözik 1 sima thai box, kickbox edzéstől

2017. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/126 A kérdező kommentje:
Jackson karatézott is
2017. máj. 6. 19:39
 44/126 Csongor185 ***** válasza:
De érted mire célzok így hogy döntöd el hogy melyik stílust Csinálja.
2017. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/126 A kérdező kommentje:
Igen értem . Az MMA mára lassan egy maszlag lett . Van ott minden mindennel , tehát nem lehet megmondani ki mit tol. És pontosítanék igaz nem thai és bjj központú az MMA hanem álló és földharc ám a földharc jobban dominál benne .
2017. máj. 6. 19:47
 46/126 A kérdező kommentje:

De hogy bizonyítsam akad egy orosz ki csak kickboxot és sambot tol


[link]

2017. máj. 6. 19:58
 47/126 Csongor185 ***** válasza:
Én pont ezért nem is szeretem már. Tanultam földharcot, annak idején sandán meg bjj re is el mentem pár szór, de nem az én világom. Az utcán úgy se fogsz giotint meg minden féle fojtást alkalmazni. De mindenek ellenére neked adok igazat mert igazad van 5 év alatt sokkal jobban meglehet tanulni egy küzdő sportot mint mint pl 1 harcművészettét és az is igaz hogy nem mászkálnak mindenűt olyan kungfusok mint Lyons.
2017. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/126 A kérdező kommentje:

Engedelmeddel privát üzenetben elküldeném a szerény véleményem a harcművészetekről és a küzdősportról .


Valóban utcai szituációban sokkal inkább állóharc fog lezajlani nem pedig test vagy földharc . Ahogy magad is mondtad senki sem fog azzal vesződni hogy fogást találjon az ellenfelén amivel leszoríthatja , kicsavarhatja karját , fojthatja vagy földre viheti . Ott inkább a gyors ütés-rúgás váltások kerülnek majd előnybe . Magam is inkább állóharc párti vagyok .

2017. máj. 6. 20:06
 49/126 anonim ***** válasza:
65%

Voltak még ilyen nagy MMA-sok,akiken erősen látszik,hogy milyen stílusból jöttek pl.Mark Coleman gyakorlatilag színtiszta birkózást tolt

Kevin Randleman (Isten nyugosztalja!) birkózást és bokszot tolt,mást nem nagyon látthattunk tőle

Mirko Cro Cop-ő is gyakorlatilag színtiszta kickboxot tolt.

2017. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/126 A kérdező kommentje:

[link]


Azért ő is tanult sok mindent

2017. máj. 6. 20:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!