Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kick Box mennyire lenne...

Kick Box mennyire lenne használható utcán?

Figyelt kérdés

El szeretnék járni valami kűzdősport-ra. Mert meg szeretnék tanulni jobban verekedni és meg védeni magam egy nállam jóval erősebb. Akár egy 170-175 kg-s 220 méter kigyurt nem lassú és verekedni tudo emberrel szemben is! Vagy akár több emberrel szemben is. De ha úgy van fegyver ellen is. Másrészt ez nekem egy hobbi lenne! Úgy halottam , hogy a kick box a legjobban használható. Illetve még a Krav Magáról is halottam , hogy jó. De ott nem tudom , hogy milyen teknikák vannak meg miket kell csinálni. Sima Box-rol is halottam jókat de nem tudom el képzelni, hogy pl egy jó ökölvívó le bírna verni egy jó Kick Box-ost! Illetve még a muay thai is talán jó. Gyerek koromban jártam Judo-ra. Illetve nem rég jártam 6 hónapig Shotokan karatéra. De úgy érzem a karate nem elég jó. Hódmezön lakok szóval szinte bármit választhatok, de nekem a kick box a leghivogatobb. Kis info rólam 177,6 kb cm vagyok ha ez hihető meg nem gáz , hogy így írtam le! 10 hónapja edzek , 72-73 kg-ről szálkásítottam 68-ra! “izmos” vagyok vagy lehet inkább szálkásnak mondanám azt. Testzsír százalékom 8,7% kb. Amúgy az ilyen küzdősportokon nem gondolkozok , hogy nekem szükségem lenne bármelyikre is: Karate, Taekwondo, Wing Chun/Tsun , Escrima, Deffendo, Judo

Tehát ezekről azt halottam , hogy szinte pénz kidobás az összes.



2019. ápr. 9. 11:10
1 2
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!