Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 20 km biciklizés egyszerre...

20 km biciklizés egyszerre sok lenne ha 2 éve egyáltalán nem bicikliztem?

Figyelt kérdés
Egyébként vékony vagyok, nem vagyok cukorbeteg vagy ilyesmi, és szoktam gyalogolni. Ez sok lenne egyszerre, vagy oké? Mert el akarok menni vhova, és elég jól lehet arra biciklizni, és akkor nem autóval mennék.

2020. okt. 3. 16:48
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért nem kezdő táv. Frissítést tervezd meg, nehogy eléhezz! Elektrolit ital, energiazselé, banán legyen nálad.
2020. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

Mi van??:D

Izotóniás ital, bringás kaják, mert 1-1,5 órán keresztül tekerni fog? Hagyjuk már... Könyörgöm, tökmindegy, hogy milyen kondiban van valaki stb. 20km az semmi. Nem 40-es átlaggal fogja letekerni, hanem mondjuk 15-össel, ami gyakorlatilag azt jelenti, hogy ellenállás nélkül, éppenhogy tekered a pedált... Lényegtelen, hogy mekkora a táv, 100km-t is le tud tekerni bárki, max lassabban...

Kérdező: nem tudom, hogy milyen biciklit van, attól is függ, de nem lesz nehéz. Gondolom te is úgy tervezed, hogy lazábban tekersz, nem

mintha a Tour de France-on lennél.

2020. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
64%

11 for president! :DDDDDDDDDD

én azért egy mentőhelikoptert készenlétbe helyeznék félúton! biztosch ami biztosch!!

2020. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Hat az egy ora kb atlagos tempoval, en ennel kevesebbet ritkan tekerek, tekertem regen is amikor kicsi voltam..
2020. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
59%
Kísérő kocsi is kéne. Tartalék kerékpárral, kerekekkel.
2020. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
#13: :-D :-D :-D
2020. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 Fsms ***** válasza:
Sík terepen nem.
2020. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:

11:

Nem úszásról szól a kérdés, még csak nem is futásról, hanem kerékpározásróp. 80+ nagymamám is le tud tekerni 20 km-t, csak nyilván nem túl gyorsan.

2020. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Már voltam régen egyszer arra, és eléggé elfáradtam, pedig akkoriban napi szinten bicikliztem. Mondjuk végig gyorsan mentem, és a szél is sok helyen bezavart. A nagy emelkedőn sem toltam a biciklit hanem tekertem. Ha nem akarom hülyére fárasztani magam, akkor sztem 2 óra alatt tuti h nem lesz meg. De inkább 3. Persze ez nem baj, nem időre megyek.
2020. okt. 4. 12:43
 20/47 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz gond.

Nekem ez volt a dilemmám a 100 km-rel. Azelőtt csak kétszer tekertem hosszabb távot, egyszer 40 egyszer 60 km-t. De úgy voltam vele, ha nem bírom, max. megállok, lihegek egy fél órát aztán tovább hajtok.

Elindulsz, meglátod hogy alakul a dolog, nem kell eszetlenül tekerni. Csak tekerj és élvezd. Ha pihenésre van szükséged, akkor pihensz, iszol, nézelődsz. Jó lesz.

2020. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!