Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 20 km biciklizés egyszerre...

20 km biciklizés egyszerre sok lenne ha 2 éve egyáltalán nem bicikliztem?

Figyelt kérdés
Egyébként vékony vagyok, nem vagyok cukorbeteg vagy ilyesmi, és szoktam gyalogolni. Ez sok lenne egyszerre, vagy oké? Mert el akarok menni vhova, és elég jól lehet arra biciklizni, és akkor nem autóval mennék.

2020. okt. 3. 16:48
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Ha valami ócska is kicsi 26-os, akkor biztosan nagyon rövid (a felsőcső). Szerintem ezzel ne kínozd magad!
2020. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

A táblázat szerint a te testmagasságodhoz 18-20 collos vázméret kell MTB esetén. Ott a rajz, hogy hol kell lemérnek a bicajod vázát (ha nincs ráírva a méret)


[link]

2020. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem kéne még egy csapat is aki megy előtted, hogy végig szélárnyékban tudj haladni.
2020. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Nem ártana.. A kardiológusomnak már szóltam. Ő is jön.

Még meg kell kérdeznem az asztrológusomat, hogy hány óra hány perckor induljak. Auralátót is viszek magammal, aki megmondja mikor kell leszállni pihenni.

Kéne még egy edző, és egy táplálkozásszakértő is. Motivációs tréner se ártana. Vagy life coach.

2020. okt. 5. 21:20
 45/47 anonim ***** válasza:
Legalább felültél már azóta a nyeregbe, hogy kiderüljön, nem fúj-e le a szél?? :)
2020. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Bármerre biciklizünk, mindig dombnak felfele megyünk és mindig szemből fúj a szél.(ösi maya mondás)
2020. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
mayák tudtak valamit nem csoda h legyilkolták őket a háttérhatalmak.
2020. okt. 6. 18:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!