Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csak szerintem hülyeség...

Csak szerintem hülyeség biciklis sisakban biciklizni?

Figyelt kérdés

Sok gyereknél látok ilyen vékony papír szar sisakot?

Szerintem ciki, pedig felnőtt vagyok, de soha nem adnék a gyerekemre ilyet ha csak bringázni megyünk ..



2021. febr. 14. 12:14
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
0%
Hmmm, érdekes. Én még sosem láttam senkin ilyesmit. :D De biztosan van funkciója, habár ha papírból van, akkor nem sok lehet. :D
2021. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, rajtad kívül is vannak olyanok, akiket nem zavar, ha sisak nélkül ütik be teli erőből a fejüket az aszfaltba, padkába stb. eleséskor.
2021. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha a gyereked a szemed láttára hal meg a gondatlanságod miatt az még cikibb és nem mellesleg le is csukhatnak miatta.
2021. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

Nemtudom hallottál e a Motorloa amerika csapatról és lenc armstrongról ,na neki az ukrán6orosz csapattársa csúnya balesetet szenvedett a dolomitokban/alpokban a 90es évek végén 60-70 x sebességel és nem volt rajta bukó még nem volt köteleső.....nem élte túl/most van emlékhegye és megemlékeznek róla...megérte?!?

egy versenyző....

2021. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

ígyszólva bármelyik sisak jobb mint a semmi..

az illetőt azthiszem Kaszecskinnek-vagy Tomkov Pavelnek hívták....

2021. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

A papír nem ér semmit, ha van ilyen, még nem láttam.

közúton az út szélén nem árt a sisak, sok a buta, idióta autós

sima terepen talán nem fontos, pl. bicikliúton, szerintem képtelenség úgy esni, hogy lefejelj bármit is. ha valami balhé van, én sosem szoktam fejjel előre esni

2021. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=zEdJ-SdbfZQ

Ha itt sisak nélkül esik el Attila, egy agyrázkódást minimum összeszed.

2021. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#3

Miért halna meg? XD

Egy gyerek 10-14 km el megy.

Leejtőn 20 al lehet hogy megy lehet h nem.

De tök mindegy, ez lófax sebesség én is estem már el, kis horzsolás és ennyi.

Ráadásul ha valakit megtanítanak bringázni akkor soha nem esik el.

Én életemben egyszer taknyoltam, első fékkel fékeztem kanyarban kavicsos úton még gyerekként 😅


Amúgy ezen kívül sosem volt semmi "baleset" pedig évi sok száz kilómétert letekerek.

"Majdnem balesetek" nyíván voltak mert sok a gyökér de jó reflex+ jó fék csodákra képes.

2021. febr. 14. 13:28
 9/30 anonim ***** válasza:
28%
Hát, nem tudom, ki hogy van vele, de nekem a bicikli jószerivel élvezeti cikk. A szabadság érzetét közvetíti, ahogy süvít a szél mellettem. Sisakban mindebből semmi sem marad. Mintha gázálarcban cigarettáznék.
2021. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
72%

8

De bármikor elüthetik, elsodorhatják, és pont elég ha 20-al fejre esik. De amúgy pont az ilyen kretének miatt tették kötelezővé. Tehát nincs választásod.

2021. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!