Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csak szerintem hülyeség...

Csak szerintem hülyeség biciklis sisakban biciklizni?

Figyelt kérdés

Sok gyereknél látok ilyen vékony papír szar sisakot?

Szerintem ciki, pedig felnőtt vagyok, de soha nem adnék a gyerekemre ilyet ha csak bringázni megyünk ..



2021. febr. 14. 12:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
59%
Közútra nem kell kemény, profi sisak. Nincs értelme. Épp az a lényegük ezeknek a "papír sisakoknak" hogy könnyűk és olcsók. Ha elesel ez nyeli el az ütést, ez törik el nem a koponya. Aztán meg veszel egy újat.
2021. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

A bringás sisak nagyon nem hülyeség egy életkorban sem.

Nem találom a videót, mikor a kisgyerek szinte áll a bringával, elveszti az egyensúlyát, majd lefejeli a házfalat vagy kerítést, és az ég világot semmi baja nem lesz, mert sisak van rajta. Én is estem gyerekkoromban, meg élek is, de nem mindenki van ezzel így. Nagyon kicsi az esélye, hogy a gyerek komoly sérülést szerez bringázás nélkül, de ha megtörténik, akkor örökre bánni fogod, hogy nem volt rajta sisak. Ez olyan dolog, hogy családosként az ember törekszik rá, hogy biztonságos autót vegyen, mert bár kicsi az esély egy komoly közlekedési balesetre, de akkor az egész család élete múlhat rajta.

Régebben én sem hordtam sisakot, de amióta sokat tekerek, mindig a fejemen van, pedig még soha nem volt rá szükség. De ha valaki bringás körökben mozog, akkor nem egy példát hall rá, hogy valakinek megmentette, vagy megmentette volna az életét.

Akinek korlázotta a szabadságérzetét, az rossz sisakot választott, vagy nem is volt rajta, csak elképzeli, hogy az milyen rossz. Én gyakorlatilag észre sem veszem, hogy a fejemen van.

2021. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Krisz85 ***** válasza:
100%

van az értelmesebb, akit azért zavar a szétloccsanó agyvelő látványa a betonon, főleg ha az a sajátja..., és van a nemokos- kategória, aki nem használ sisakot, őket kevésbé zavarja, de a hülyék korábban halnak, szerencsére :-)


nekem 3x mentette meg szó szerint az életemet,


két kategória van, ha gyorsan és jól tudsz menni akkor azért kell, mert gyors vagy és ebből adódóan olyan helyzetekbe kerülsz, amibe a lassú, kevésbé ügyes bringás nem, vagy aligha fog

a másik meg ha kezdő vagy és nem bringázol jól akkor meg esni fogsz, akkor meg azért kell


tehát a konkluzió: mindig kell :-) normális sisak ! hajráááááááááá

2021. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
50%
Amikor a két éves minibiciklis gyereked meg melletted úgy hogy még menni sem tud,akkor haszontalan a ez a papírsisak. De ha már megtanul egyedül menni,és az istenért sem engedném sisak nélkül. És nem papírsisakkal.
2021. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Alex Fly ***** válasza:
100%
Én egyetlen papírsisakot ismerek, de azt is csak az IndieGoGo kampányból. Ezek szerint piacképes termék lett belőle? Még nem találkoztam ilyennel sehol, mindenhol csak a jó öreg műanyaghabot látom...
2021. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
ja meg a 60as 70es a évekből a harántcsíkolt bőrszövet védő-német (kerek)-nagyfejűeknél nézett ki durván az a hordás.(bordás..)
2021. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
29%
A papírsisakot nem úgy kell érteni hogy papírból van,honaem úgy hogy úgy betörig mintha papírból lenne,és a legolcsóbb
2021. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Alex Fly ***** válasza:
100%
27: nyilván, mivel hogy a sisaknak az a dolga, hogy a fejed helyett az törjön össze...
2021. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Na jó látom nem érted.
2021. febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Alex Fly ***** válasza:
100%
@29: ez nekem szőlt? Mert akkot szerintem inkább te nem érted, mi a sisak lényege...
2021. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!