Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen szerencsétlen eset...

Milyen szerencsétlen eset (ek) történt veled valaha, bicajozás közben?

Figyelt kérdés

Emlékszem, nekem egyszer az erdő kellős közepén fogta magát és leesett a lánc a fogaskerekek közé, ráadásul beszorult így csak gyalog tudtam hazamenni.


Másik durrdefektet kaptam, külső-belső gumit átszúrta a 65mm szög. Tolhattam megint a biciklit, 3 km-t.


Szintén bicajozás közben történt, hogy haladok nyugis tempóban, hátsó kerék felől, ropogás, kattogás majd egy nagy csattanás és nem lehetett tekerni a biciklit! Szervízben kiderült, hogy a csapágyban az egyik golyó egyik pillanatról a másikra megrepedt és eltört, így akadályozva a többi golyó mozgását. Természetesen megint tolhattam a biciklit.


4. eset: Éppen a zebránál állok, zöld a lámpa indulnék elfele, megugrott a lánc amikor tekerni kezdtem volna a pedált, én meg hirtelen elvesztettem egyensúlyomat és leestem a zebrára.


5: eset: Kanyarban jött velem szembe egy fickó aki hátrafelé integett, előrenézett és nagy nehezen kikerültük egymást.


6: eset erdőben egy lejtőn gyorsulok, jön egy idős bácsi velem szembe biciklivel. Néhány másodpercen belül a szembejövőt elkezdik megelőzni vagy 3-an, rám meg a szívbaj jött, hogy úristen mindjárt nekik megyek 40-nel mi lesz? Végül mind a 2-en vészfékezteünk, így elkerültük a balesetet. Bár hátrafordulva a 2 földbe húzott csík keresztezte egymást!



2014. aug. 3. 20:53
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Nem aluvázas volt, hanem egy kemény csepel vázra épített outi :D
2014. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
:)
2014. aug. 26. 21:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!